Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelen esetben mit írjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelen esetben mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliba, párszor szemeztem már vele, oda is akartam hozzá menni, beszélgetni, de sosincs rá alkalmam, mivel vagy nem látom, vagy osztálytársaival, illetve bnőivvel ment valamerre. Na már most, arra gondoltam, hogy akkor írok neki, és majd beszélek vele, és akkor suliban is tudnánk beszélni stb...

Szerintetek mit írjak neki? Hogyan nyissak, így hogy egy suliba is járunk?

Pl: Szia, Miért van az, hogy mindig csak akkor látlak, mikor alig van lehetőségem odamenni hozzád?:P

Szerintetek?


2011. ápr. 8. 13:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia. Sztem először is jelöld be,akkor Facebookon,vagy más ilyen közösségi oldalon. Utána írj neki egy levelet:elsőnek mutatkozz be,röviden,utána térj a lényegre.Pl: Szia XY hívnak,én is abba a suliba járok mint te.Nagyon szimpatikus vagy nekem,elkérhetném az MSN címed? Valami ilyesmit:) Sztem így visszaír.(lány vagyok,szval:))
2011. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!