Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap szeretkeztünk a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szeretkeztünk a barátommal, és anyukám ránknyitott. Veletek fordult már elő ilyen?

Figyelt kérdés
Azt hittük, hogy nincs itthon senki, és egymárnak estünk a nappaliban. Már teljesen meztelenek voltunk, és épp beleültem a barátom farkába, amikor anyukám bejött. Tiszta rálátása volt a lényegre. Bocsánatot kért, és kiment. Nagyon kellemetlen volt. Aztán este bejött hozzám anyu, és még egyszer bocsánatot kért. Még azt hozzátette, hogy látta, hogy óvszerrel csináltuk, és ennek nagyon örül. Járt már így valaki?
2011. ápr. 8. 12:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Akár szülő, akár gyerek nyit be az ajtón, az a minimum, hogy bocsánatot kér, ha már nem kopogtatott előtte. Az viszont elég vicces, hogy a látványt kiértékeli. Még jó hogy csak az óvszert és nem a testhelyzetet vagy a mozgási sebességet értékelte. Ha az ember az otthonában nemi életet él, kifejezetten ideális helyszínnek mondható, az időponttól teljesen függetlenül.
2011. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ránk a barátnőm anyja nyitott mert lent hagytam a telefonom a konyhában azt csörgött ő meg rohant be vele.Na az gáz volt.Még most is kínosnak érzem pedig már eltelt vagy egy év.
2011. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Velem is fordult már elő! Csak a cinkes, hogy én még személyesen nem ismertem a szüleit. Úgy volt, hogy a mostani barátnőmmel körülbelül 5 hónapja jártunk és áthívott magukhoz itt lakik nem messze pár utcányira és melegítőbe mentem át. Ez volt a második együttlétünk és mondta, hogy a szülei épp akkor mentek el csak késő este jönnek haza. Amikor átmentem szinte egyből egymásnak estünk (előtte kicsit ki voltam éheztetve :D). Mikor elkezdtünk szexelni hallottuk, hogy nyílik az ajtó ugrottunk és öltöztünk gyorsan. ( A nappaliban szexeltünk és az előszobának van ajtaja ez volt a mázlink.) Na ugye én melegítőbe voltam és hát nem tudtam mit kezdeni mert merevedésem volt. Az apuka mivel nem ismert csak nézett (de persze tudta, hogy létezek) majd a lánya bemutatott neki én pedig begörnyedve álltam, hogy takarjam amit tudok, de az apuka megveregette a hátamat, hogy húzzam ki megpróbáltam azzal leplezni, hogy meghúzódott a hátam tehát azt mondtam. Szerencsére ő nem nézett le de az anyuka az észrevett engem és mosolygott, eléggé kínos helyzet volt de a szülők szeretnek és nincsen bajuk velem hálistennek. De néha van, hogy a csajom anyukája felhozza ezt a történetet és viccel velem. :D
2011. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
37%
Éppen egy lóval dugattam magam seggbe, és közben epret és hagymát ettem, amikor benyitott a zsoké, na az volt a gáz, nem a te sztorid!
2011. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Utolsó tök állat.:))


Kérdező: Iszonyatosan aranyos édesanyád lehet!:)

2011. ápr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nekem már csak az fúrja az oldalam, hogy ezek után is folytattátok? :D
2011. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó fej anyukád van! Én azt mondom, ha már egyszer lebukik az ember, akkor így történjen! Hidd el, sokan irigyelnek most érte, hogy ilyen rendes az édesanyád! :)
2011. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen, anyukám csak elnevette magát, bocsánatot kért és kiment. :DD
2011. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?:)
2011. ápr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy a b.nőmnél aludtam hétköznap és másnap kora reggel felébredtünk mert ő ment volna suliba meg én is csak bent ragadtunk még egy kicsit az ágyban azt a 26 éves nővére kopogás nélkül ránk nyitott, "hogy suli van, ébresztő " már meztelenek voltunk és ráadásul engem látott mert én voltam az ajtó fele, ő meg csak annyit mondott, hogy " ja bocs " és ki ment persze nem folytattuk és fel öltöztünk és nehezen de ki mentünk de égett rendesen a pofánk azt megint bocsánatot kért és ennyibe maradt a dolog. Azt hozzá teszem, hogy 17 és fél voltam a b.nőm 16 és fél de ez már 4 éve történt. De volt már többször olyan, hogy az öccse beakart jönni de ő mindig kopogott tehát így nem látott semmit de b. nőm olyankor hirtelen fel kiáltott, hogy " mi van már " azt utána az öccse meg se szólalt de szerintem leesett neki, hogy mi van. 1x volt, hogy az anyja élettársa akart be jönni, hogy meg kínáljon minőségi borral de ott csak készültünk rá tehát ruha még rajtunk volt az valentin napkor volt. :) Volt már, hogy telon hívtak a haverom én meg fel vettem és ilyet szól nekem " miért tartott sokáig fel venni a telot? Biztos dugtál! " " Mondtam neki de hogy is " "Jó van persze nem kell itt a kamú" - mondta haverom, egy kicsit elröhögtem magamon azt utána mondta amiért hívott. Na amikor találkoztunk megint fel hozta és fogtam az be vallottam ő meg nem akarta el hinni mert csak, hogy ő szórakozott velem. Röviden ennyi.
2011. ápr. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!