Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap szeretkeztünk a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szeretkeztünk a barátommal, és anyukám ránknyitott. Veletek fordult már elő ilyen?

Figyelt kérdés
Azt hittük, hogy nincs itthon senki, és egymárnak estünk a nappaliban. Már teljesen meztelenek voltunk, és épp beleültem a barátom farkába, amikor anyukám bejött. Tiszta rálátása volt a lényegre. Bocsánatot kért, és kiment. Nagyon kellemetlen volt. Aztán este bejött hozzám anyu, és még egyszer bocsánatot kért. Még azt hozzátette, hogy látta, hogy óvszerrel csináltuk, és ennek nagyon örül. Járt már így valaki?
2011. ápr. 8. 12:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem,de biztos elég kínos lehetett, főleg neki :-)
2011. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ehehehe :DDDD cinkes!


Velem szerencsére ilyen nincs. Ha van nálam csaj, ráfordítom a reteszt, és a rugós zárat is az ajtóra, senki nem tud bejönni.

2011. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
látta h van gumi? akkor jól megnézhette...
2011. ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Minket egyszer a halőr kapott rajta : ), egyből leesett neki hogy mi a szitu, és csak annyit mondott hogy legközelebb álljak arrébb a kocsival : ) (túl közel volt a tó partjához)
2011. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó fej lehet az anyukád. Irigyellek.
2011. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Persze, hogy látta. Az ágy az ajtó előtt van. Ez egy pillantásból is kiderült.
2011. ápr. 8. 12:38
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam már így, csak nem anyukám, hanem apukám nyitott be kopogás nélkül a szobámba. Mi is teljesen meztelenek voltunk, a lényeget látta, rögtön ki is ment. A vicces, hogy később bejött, és még neki állt feljebb, hogy miért fényes nappal csináljuk, amikor bárki ránk nyithat. Hozzáteszem, 22 éves voltam akkor (a párom 24), és valahogy elvártam volna, hogy kopogás nélkül senki ne jöjjön be a szobámba. Jól le lettünk tolva, de azóta szerintem már rég elfelejtette (remélem), ez 3 évvel ezelőtt volt. Mindenesetre pár napig elég ciki volt apu előtt mutatkozni, és beszélgetni vele, közösen vacsorázni stb. Azóta már külön költöztünk a szülőktől, és úgy rosszalkodunk, ahogy akarunk. :)
2011. ápr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hú, biztos jófej lehet anyukád:) Szerintem tök jó, hogy így áll hozzá a dologhoz, nem pedig úgy, hogy mit képzelsz magadról és társai. Amúgy nem, még nem történt ilyen velem.
2011. ápr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
szerencsére velem sem történt ilyen, bár az én anyukám nem ilyen jófej, biztos jól le lettünk volna tolva, szerencsésvagy :D
2011. ápr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

de édes történet :D:D

hát nálunk még nem fordult elő ilyesmi

anya általában már a lépcső aljáról üvölt hogy : most fel fogok menni majd hozzá trappol egy sort jó hangosan kopog vagy 3szor majd csak akkor jön be mikor 2szer elmondtam hogy jöheeetsz!! :D:D


de tökjó, hogy legalább bocsánatot kért anyukád, rendes lehet

2011. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!