Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért formálódott át így az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért formálódott át így az életem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én régen, kb. 2 éve nagyon nagy baráti körökben helyezkedtem el, sokan szerettek, ha megszólaltam mindig mindneki figyelt (ezt ne úgy értsétek, h szangvínikus típusú ember lettem volna, mert nem). De a lényeg a lényeg, h nagyon sok barátom volt...főként fiú!

Ezelatt az idő alatt volt egy barátom, előtte még sosem szerettem így senkit.. tehát ilyen fejemben kialakított nagy ő képének teljesen megfelelt, de mivel távkapcsolatban voltunk, jobbnak láttuk, ha szétmegyünk, mert mindketten szenvedtünk, mert romantikus típusú emberek vagyunk.


Viszont azóta, telejesen átformálódtam, rövid idő alatt minden baráti körömből kilökődtem, részben miután a főiskola minden időmet elveszi, részben megkomolyodtam, és sok mindenre ráébredtem.

Másfél éve vagyok főiskolás, hát nem mondom, h a főiskolán sok barátom lenne. Nem merek ismerkedni, nem is nagyon szoktam beszélni..nagyon zárkózott lettem. Nem tudom miért lettem a a barátkozós emberből egy pesszimista, introvertált ember? És azt sem értem, hogy nekem mindig 80%-ban fiú barátaim voltak, most meg egy sincs. Egyszerűen egyik fiúban sem látom meg azt a potenciált, hogy barátkozna velem, vagy ilyesmi.


Hát meg persze tisztában vagyok azzal is, hogy miután heti 5 alkalomkor reggel 8-és 17 között suliban gebedek, majd örülök hogyha hazautazom..és a hétvége marad a tanulásra..teljesen eltünök a világ számára.


Hát ez így elég össze-visszaságnak hangzik, de remélem átlátjátok valamennyire.


2011. ápr. 8. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ember személyisége az élet során sokat változhat. Ebben szubjektív /nálad az életkor/ és objektív /főiskola, tanulás/ okok lehetnek. Szakíts több időt társasági életre. Próbálj párt találni. Sok sikert!
2011. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom, h szükségem van kapcsolatra. de sajnos még így is azt érzem, hogy kevés időt fektetek az iskolára, mert nem a legjobban megy. Persze ez azért is lehet, mert nem vagyok boldog.. se a sulitól, se az unalmas életemtől, se bármiféle élettől.. (válság, politika, külföldi helyzetek, Magyarország)
2011. ápr. 8. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyelőre koncentrálj a sulira, aztán majd nyáron visszavedlesz, most ilyen időszakod van szerintem, változol, a körülményeid is változnak. Érsz. És jó úton haladsz.

:D

Majd egy nap, egálba kerülsz(magaddal).

2011. ápr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát már anyukám szokta néha azt mondani, h már néha nála is komolyabb vagyok. :)) Ohh a nyár hamar el fog telni a vizsgaidőszakkal, meg a szakmai gyakorlattal.. az élet mókuskerék kezd lenni.

De nem panaszkodom most, mert tegnap a Madáchtól elsétáltam a Hősök terére egyik barátnőmmel és filozofáltunk, megalapítottunk elméleti utópista államot, gyönyörködtünk a Hősök terén a régmúlt királyok alkotásain..szóval jobb egy kicsit a közérzetem.

De, ha belegondolok abba, hogy elkezdhetek ma keményen tanulni a Zh-mra, akkor nagy "visszaesésbe" kerülök..

2011. ápr. 9. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!