Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már a vég? Lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már a vég? Lehet még valamit tenni? Hogyan tegyem boldoggá az életem?

Figyelt kérdés

A szerelmem, akiért még most is meghalnék, elhagyott, mert kiszeretett belőlem. Nem tudom, mi volt bennem a hiba, a rossz, azóta is keresem, de nem tudok rájönni. Azt mondta, jó voltam neki, de a kevés találkozás miatt kihűltek az érzései. Barátaim alig vannak, mert visszahúzódó vagyok, 1 éve, a szakítás óta pedig méginkább. Iszonyatosan hiányzik a volt szerelmem, egész nap rá gondolok, próbálom kiverni a fejemből, de nem megy. Még vágyom rá. Nagyon szeretem. Nem tudom, hogyan legyen több barátom az osztályban, nem szeretnek, mert jobbak a jegyeim, pedig nem tanulok egyáltalán sokat. Sokan azt mondják, hogy nagyon szép vagyok(nem tudom), de mégsincsenek haverjaim. Mit tegyek? Hogyan éljem így túl az életem?

Egy elkeseredett 17 éves lány.


2011. szept. 24. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el még fiatal vagy lesz még sok sok barátod. A jelenlegi barátaiddal, menj egy ide oda, és ismerkedj bátran, sőt kereshetsz levelezőtársakat is az interneten, és hátha valaki ott lakik majd közeledben :)

A voltbarátodat pedig felejstd el, ha elhagyott nem érdemes nagyon megsiratni, és utánna szaladni... (hidd el, ez tapasztalat) próbálj hamar túltenni magad, és lépj tovább!

2011. szept. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :) Másokkal mindig kedves vagyok, de nem igazán érdekli őket. Szóval nehéz beilleszkednem. :S

Egyébként a volt barátom meg itt lakik a közelben, ezért piszkosul rossz érzés látni minden nap. Bár tudnám, mi bennem a hiba, és miért nem vagyok elég jó. :/

2011. szept. 24. 12:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az életet nem túlélni kell, hanem megélni. Ne lásd ennyire borúsan a dolgokat. Amikor egy párkapcsolat végetér, mindig felborul minden. Jön egy hatalmas űr, hiányérzet, elkeseredettség stb. Az én kapcsolatomnak januárban lesz egy éve, hogy vége és még mindig nem érzem magamat késznek egy új, tartós kapcsolatra, pedig közös megegyezés volt a szakítás, én is így láttam jobbnak és már szerelmes sem voltam, amikor szétmentünk, még is ez a helyzet. Az első egy-két hónapban iszonyatosan szenvedtem, majd igyekeztem kétségbeesetten valami pótlékot találni, aztán eljutottam arra a pontra, hogy egy nő igen is lehet egyedül is boldog. Sosem voltak olyan igazán jó barátaim. Mindig becsaptak, vagy hazudtak, kikotyogták a titkaimat, ami az ég világon senkire sem tartozik...


Mindezek ellenére itt vagyok 21 évesen, boldogan és úgy gondolom, hogy kiegyensúlyozott az életem, mert igen, MINDIG vannak problémák és lesznek is, de nem szabad hagynod neked sem, hogy ez elnyomjon! Próbálj találni valami elfoglaltságot, amiben örömödet leled és ami kikapcsol (nekem ilyen az úszás) és ne törődj másokkal, csak próbáld felépíteni az önbizalmadat. Légy büszke magadra a jegyeid miatt, amiatt hogy nem fekszel össze minden hétvégén mással, amiatt, hogy képes vagy emelt fővel kibírni a szakítást, stb. Ha büszke vagy magadra és ezt erősíted magadban, előbb utóbb mosolyogni fogsz, ha valami olyat teszel, amire újra és újra büszke lehetsz. (Persze ne ess át a ló túloldalára, mert azt már egoistának nevezik)

Remélem érthető volt hogy mit is akartam ezzel mondani, fel a fejjel!

2011. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok... és igen, a hiba benned csupán annyi, hogy nem hiszed el magadról, hogy te is vagy ugyanolyan értékes és jó ember mint bárki más! :)
2011. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Istenem... még csak 17 éves vagy, de úgy beszélsz, mintha 47 lennél.
2011. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre én is szeretném tudni a választ ://
2011. szept. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Találj magadnak egy agresszív "vadállatot". Hidd el neki sikerül kivernie őt a fejecskédből.
2011. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egész nap csak az öngyilkosság gondolata jár a fejében.Nem látom a kiutat. :S
2011. szept. 24. 16:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Jól vagy? Ugye nem lettél öngyilkos? Hogyan alakult mindezek után az életed?
2019. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!