Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta még mindig szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta még mindig szeret, kibékültünk, de előtte pár nappal még más nőknek irkált kommentárokat, most akkor hogy is van ez?!

Figyelt kérdés
A barátommal két éve összevesztünk, de Valentín napon újra kibékültünk. Úgy tűnt, hogy minden jól halad, de észrevettem, hogy kibékülésünk előtt pár nappal, amikor már próbált újra összejönni velem még más lányoknak kommentálgatott ilyeneket, hogy "nagyon szép az arcod", "szexi vagy", meg volt amihez még egy szívet is mellékelt. Oké, hogy nem voltunk még együtt, de hogy higgyem el hogy szeret, ha ilyet csinált? Főleg, hogy nekem azt bizonygatta, hogy nincsen neki semmilyen más lány, és folyton engem gyanúsítgatott, hogy én csetelgetek valakivel. Fiúk, ti csináltatok már ilyet, és attól szerettétek a lányt? Lányok, titeket nem bántana a dolog?
2011. ápr. 7. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
2 külön dolog h egy lány tetszik/szexi/aranyos stb vagy hogy szerelmes vagyok belé. Az első főleg a külsőre épít, míg a második nem. Jah és van egy közmondás, hogy "hűséget fogadunk, nem vakságot" ami szerintem szintén nagyon igaz.:)
2011. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megakar megint hóditani és utána ......mehetsz,vigyázz.
2011. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!