Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejárás az exemmel?

Figyelt kérdés
decemberben szakitottunk a barátommal, 1 évig voltunk együtt, neki most van egy új barátnője január óta.. Március közepén újra elkezdtünk beszélni msnen, facebookon... úgy mint régen, mindenféle témáról:D múlthéten találkoztunk és lefeküdtünk, tehát megcsalta a barátnőjét.. azt mondta, hogy szereti a lányt, de belém volt szerelmes, mondtam neki, h ha én valakit szeretek, nem csalom meg, erre ő: az igaz! Szerintetek mi sülhet ki ebből? Légyszi csak normális válaszokat, tudom nem volt szép tőlem..:)) De szerintem néhányan tudják, hogy milyen egy hosszabb kapcsolat után ez... L/18
2011. ápr. 7. 17:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem vigyorogtam (élőben), csak odabiggyesztettem egy hangulatjelet, de teljesen jogos, amit itt most irtál:) Tudom, hogy a barátnőjének biztos nem lesz jó, ha esetleg kiderül, azt is tudom, hogy nem szabad olyat tenni, amit magamnak se kívánok.. De azt is mondják, hogy az érzéseknek nem lehet nemet mondani:)) de szerintem kettőn áll a vásár, nem rajtam múlt csak a dolog.. Nekem eddig soha nem jutott eszembe, hogy megcsaljam a barátom és nekem most sincs senkim.. ezért úgy gondolom, hogy ezt neki kell eldönteni, hogy a barátnője hányadik helyen áll, hogy elmondja neki, vagy sem.. Köszönöm a tanácsod, énis remélem, hogy találok magamnak normális pasit!:)
2011. ápr. 7. 17:43
 12/12 anonim válasza:
Hát én is hasonló cipőben járok, mint te! 2,5 évig jártunk szakítottunk már egy vagy két éve. Azóta volt barátnője már most is van és mindig rám ír , beszélgetünk, szex a téma, mint régen. Sokszor átjött már hozzám csak úgy beszélgetni és mondta, hogy neki is jó lenne egy kis "deya vu" de a barátnője miatt nem kéne. Valamelyik nap átjött elvoltunk, célozgatott, így kezembe vettem az irányítást.. de aztán meghátrált viszont nagyon élvezte a dolgot. Szval nem lett belőle semmi konkrét. Úgyhogy majd még visszanézek ide a kérdésedhez , hátha nekem is lesznek hasznos információk! (:
2011. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!