Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejárás az exemmel?

Figyelt kérdés
decemberben szakitottunk a barátommal, 1 évig voltunk együtt, neki most van egy új barátnője január óta.. Március közepén újra elkezdtünk beszélni msnen, facebookon... úgy mint régen, mindenféle témáról:D múlthéten találkoztunk és lefeküdtünk, tehát megcsalta a barátnőjét.. azt mondta, hogy szereti a lányt, de belém volt szerelmes, mondtam neki, h ha én valakit szeretek, nem csalom meg, erre ő: az igaz! Szerintetek mi sülhet ki ebből? Légyszi csak normális válaszokat, tudom nem volt szép tőlem..:)) De szerintem néhányan tudják, hogy milyen egy hosszabb kapcsolat után ez... L/18
2011. ápr. 7. 17:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
azt kihagytam, hogy hétvégén megint találkozunk!
2011. ápr. 7. 17:26
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy döntsön köztetek, és játsszon tiszta lapokkal, főleg a barátnője miatt.. És ha egy kicsit is kétkedik abban, hogy mit akar, nem hinném hogy úgy szeret mint egykor, és megeshet h csak kihasznál.. bár úgysem rám fogsz hallgatni, hanem a szívedre, ami hát sajnos nem mindig jó tanácsadó..
2011. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igenigen, de ha az új barátnőjét szeretné, akkor eszébe se jutott volna, hogy megcsalja:)
2011. ápr. 7. 17:31
 4/12 anonim válasza:
Én most ugyanezt csinálom a különbség hogy egyikünk sincs kapcsolatban...lehet hogy nem is szereti a lányt csak azért jött vele össze hogy könnyebb legyen téged elfelejteni.ha képes rá hogy veled megcsalja akit "szeret" akkor azt nem szereti igazán.szerintem...
2011. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Panda Péter ***** válasza:

és ha őt ilyen szívfájdalom nélkül megcsalta, miből gondolod, hogy veled ugyanezt nem fogja megtenni?

(te jó ég, hányszor kellett már ezen az oldalon ugyanezt a mondatot leírnom)

2011. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen, sokaktól hallom ezt, hogy egy hosszabb kapcsolat vége után valahogy mégis újra egymásra találnak.. de viszont tegnap msn-en beszélgettünk és nekem alakulóban van egy kapcsolat.. és nagyon úgy tűnt, hogy féltékeny... a férfiakon nem lehet kiigazodni:S:D
2011. ápr. 7. 17:35
 7/12 anonim ***** válasza:

normálisan is válaszolhatnék, de te provokálod a kommentelőket:

"Légyszi csak normális válaszokat, tudom nem volt szép tőlem..:)) "

mit vigyorogsz?! büszke lehetsz magadra!

Amúgy meg tudjuk igen, kisanyám, hogy milyen egy hosszú kapcsolat után. A szexuális vonzalom nem tűnik el egy csapásra a szakítás után, még akkor se, ha már az érzelmek elmúlnak sem, ha jóban vagytok, akkor meg találkoztok, ez oké.

De egyrészt ott az a mágikus, misztikus fogalom, az ÖNURALOM, másrészt meg a tisztesség. Ha tudom, hogy van csaja, nem d.gatom meg magam vele.

Most pedig a kedvesebb rész:

Figy, te nem tudsz vki olyan fiút találni, aki BIZTOSAN érzi, hogy szeret téged? Meg akit te is? az exedet sztem felejtsd el szexuális és párkapcsolati téren. Ha jóban maradtok, az oké, de annak ne legyen alapja a szex. Legalábbis úgy tényleg ne, hogy közben nem egyedülállók vagytok.

Szurkolok, hogy vmi jó pasid legyen;)

2011. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
na pláne! ha alakulóban van az új kapcsolat, akkor azzal törődj teljes szívből:)
2011. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha őt megcsalja téged nem fog..megeszem a kalapom..pedig nincs.
2011. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen,van újra egymásra találás,de nem így! Ne tedd magad tönkre ezzel. Barátnője van,akit megcsalt..veled is ugyanúgy megteheti. Másrészt pedig tartsd szem előtt azt,hogy oka volt a szakításnak.
2011. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!