Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha egy 17 éves lány egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy 17 éves lány egy 15 éves fiúval kavar?

Figyelt kérdés
Júniusban lesz 16. Nagyon helyes srác, magas, szőke, kedves és okos. Csak hát ez a korkülönbség..osztálytársaim piszkálnak vele. Én vagyok 11.-es, a srác 9.-es és hát nyilván megkapom, hogy de gáz vagyok, ne álljak már le egy 9.-es sráccal. Az osztályban egy srác ezen lovagol, meg van 1-2 hülye lány is, akik szeretnek beleavatkozni a dolgokba. Most szerintetek ez tényleg ennyire ciki? Jó, ha belegondolok, hogy én jövőre ballagok, ő meg 10.-es lesz, akkor úgy tényleg kicsit fura, de nagyon aranyos, már év elején kiszúrtam magamnak. Ő pedig elég félénk, na nyilván büszke, hogy egy idősebb csajnak bejön, de mindig olyan zavarban van:) Én eddig idősebb srácokkal jártam, és most fura, hogy egy 15 éves tetszik. Szóval szerintetek? Minden vélemény érdekel, de légyszí ne nézzetek hülyének
2011. ápr. 7. 15:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

mi ez a nagyhirtelen mindenkinek a fiatal pasi kell dolog?

eddig mindenki az idősebbekre hajtott...

mostmeg......

nemértem a nőket...

Arra nem gondoltok, haogy afiatal hapitok, azzal dicsekszik mindnekinek hogy őneki pl 16 évesen 18 éves csaja van????

dicsekszik, nagyképűsködik, és pont ellentétje annak az embernek akit akkor mutat mikor veletek van.

az embereknek 2 oldaluk van, nézzetek át a másik oldalra is, és ne vakítson el csupán az amit nektek mutatnak...

2011. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kenpachi22 válasza:
nem gáz, miért lenne az? nem másoknak kell megfelelned , hanem magadnak..ennyi
2011. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Oké, akkor megnyugodtam:) Agyilag én is elég gyerek vagyok, mármint nem buta, csak értitek..szeretek hülyülni, hiába tűnöm már nagylánynak.
2011. ápr. 7. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!