Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha egy 17 éves lány egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy 17 éves lány egy 15 éves fiúval kavar?

Figyelt kérdés
Júniusban lesz 16. Nagyon helyes srác, magas, szőke, kedves és okos. Csak hát ez a korkülönbség..osztálytársaim piszkálnak vele. Én vagyok 11.-es, a srác 9.-es és hát nyilván megkapom, hogy de gáz vagyok, ne álljak már le egy 9.-es sráccal. Az osztályban egy srác ezen lovagol, meg van 1-2 hülye lány is, akik szeretnek beleavatkozni a dolgokba. Most szerintetek ez tényleg ennyire ciki? Jó, ha belegondolok, hogy én jövőre ballagok, ő meg 10.-es lesz, akkor úgy tényleg kicsit fura, de nagyon aranyos, már év elején kiszúrtam magamnak. Ő pedig elég félénk, na nyilván büszke, hogy egy idősebb csajnak bejön, de mindig olyan zavarban van:) Én eddig idősebb srácokkal jártam, és most fura, hogy egy 15 éves tetszik. Szóval szerintetek? Minden vélemény érdekel, de légyszí ne nézzetek hülyének
2011. ápr. 7. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ha neked tetszik akkor nem számít ez :DDD


(én tavaly egy buliban 16 éves létemre egy 13 évessel smároltam. na AZ gáz volt.)


17/L

2011. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz.Az én barátnőm 19 én 27 vagyok.Szerintem csak az a lényeg és nem csak ezzel kapcsolatban,hogy azt tedd amit te akarsz és ne másnak felellj meg.
2011. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Je t'aime válasza:
Miért lenne gáz?? Barátnőm pl 16 a pasija meg 22 és nagyon szeretik 1mást, szal.. Ha szereted akkor meg főleg nem az ;)
2011. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Ebben szerintem semmi gáz nincs. Ha szereted, és ő szeret, akkor abban mi a ciki?

Az a ciki, hogy hallgatsz arra az 1-2 lányra meg arra a fiúra, és hagyod hogy manipuláljanak.

Ha szereted azt a fiút, szard le a többieket. :)

2011. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sunshine<3 válasza:
Gáznak egy cseppet sem gáz:)Viszont, van 1-2 szerintem hasznos tapasztalatom, mivel én is együtt voltam-vagyok egy 2 évvel fiatalabb sráccal. Szóval gondolj bele abba, hogy te most vagy abban a korban, amikor a leginkább ismerkedhetsz-flörtölhetsz-pasizhatsz...biztos, hogy le akarsz ragadni egy 15 évesnél? Nem lenne jobb egy amolyan nyitott kapcsolat, hogy együtt vagytok, de inkább csak mint barátok (persze némi smár meg egyebek belefér), és mindketten szórakozhattok, ismerkedhettek kedvetekre...semmi kötöttség:)Nincs olyan érzésed, hogy lemaradsz valamiről, ha leragadsz a srácnál?Pl ő még gondolom nem jár bulizni te viszont simán mehetnél barátnőkkel:)...de amúgy a legfontosabb, hogy legyen kellő önbizalmad, és akkor biztos leszel benne hogy neked ő kell avagy sem, és nem érdekel ha mások cikiznek:)16/L
2011. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

igen,,,,mit akarsz te attól...?

még kisfiú...

férfit keress 20+ tól...

a kicsikkel csak a gond van, én szoltam, de majdmeglátod...

2011. ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"férfit keress 20+ tól... "

biztos sok csaj így gondolkodik, de nyilván nem mind...

engem pl. soha nem vonzottak nálam 1-2 évnél fiatalabb csajok. F30

2011. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz.Ha mindkettőtöknek jó.
2011. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én 18 éves vagyok, és 16 éves a barátom, több, mint másfél éve járunk. Nem "kavarunk", hanem ez egy konkrét, komoly kapcsolat. Ahhoz képest, hogy majdnem két évvel fiatalabb nálam, komolyabb mint én, idősebbnek tűnik, ha kinézetileg nem is feltétlen (bár úgy is 2 évet simán hozzáadhatna a korához), de mentálisan abszolút. Elképesztően szeretem, pedig nem úgy indultam a kapcsolatba, hogy ez egy elsöprő szerelem lesz. Ráadásul idősebb pasit (főleg 20 évest) el sem tudnék képzelni magam mellett. Voltak idősebb barátaim, de nem rajongtam értük, nem tartott sokáig velük.

Szóval szerintem egyáltalán nem gáz!

2011. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy 2 évvel fiatalabb barátom. Először megfordult a fejemben, h dehát ő fiatalabb!!...de amint megismertem, rájöttem hogy a kor tényleg nem számít,mert az életkedve és a humora hihetetlen és hát intelligenciára is alaposan lekörözi a velem egyidős vagy nálam idősebb fiúkat. :D Az elején még én sem gondoltam volna, de teljesen levett a lábamról...bele szerettem! :)
2011. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!