Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek szerint bejövök neki? én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint bejövök neki? én már nem tudom.

Figyelt kérdés

Egyik lány az osztályban MSN-en azonnal rámír, ahogy felmegyek vagy ő jön fel. Elég sokat beszélünk. Iskolában viszont alig szól hozzám, néha odajön, mindig mosolyog meg nagy szemekkel néz rám, és végig a szemembe. De nem sokat beszélünk ott, mert a barátnőivel van, vagy olyanokkal akiket én nem igazán kedvelek. Ha valamit csinálok, akkor mindig engem figyel, meg sokszor látom, hogy órákon is engem néz...Viszont van olyan, hogy elmegyek mellette , és nem mosolyog, mint ahogy szokott, hanem lesüti a szemét és rám sem néz.


tetszem neki szerintetek?


2011. ápr. 7. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2011. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Norb66 ***** válasza:
Tetszel neki igen. Az utóbbi pedig azért lehet hogy kimutassa azt is hogy szomorú mert nem lépsz. Azt hiszi hogy nem jön be neked. Bár ez lehet így is van, viszont ha tetszik a lány akkor azonnal hajts rá mielőtt elkésel!
2011. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nooob
2011. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Persze, hogy nmekem tetszik a lány, fel sem tettem volna itt kérdést ha nem tetszene. csak ezzel a "mintha itt sem lennél" viselkedéssel, amit a végén írtam le, néha elbizonytalanít. meg azzal is, hogy mikor kettesben voltunk beszélt másik pasikról, de hozzátette, hogy azok csak komolytalan alkalmi kapcsolatok...ezért nem tudom mit csináljak.
2011. ápr. 7. 15:07
 6/9 anonim ***** válasza:
milyen idősek vagytok??? tényleg érdekel.
2011. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk.
2011. ápr. 7. 15:19
 8/9 anonim ***** válasza:
probalj meg vele beszelni eloben is me maskeppen elveszited...en mar csak tudom 22f meg nem volt baratnom .....most jelenleg ugy al a dolog hogy akivel en olyn sokat beszeltem es szerintem regebben tetszettem is neki most arreb lep ha szolok hozza
2011. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tetszel neki, hívd el randizni
2011. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!