Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merem felhívni a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem felhívni a barátomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő az első kapcsolatom. És egyszerűen nem merem felhívni. Mindig attól félek, hogy zavarom. Mondjuk erre egyszer volt is példa, amikor aludt, és felébresztettem. De hát nem tudhatom, hogy éppen mit csinál. Ilyen helyzetben mi a teendő? Ő nem tud engem hívni, így már az elején elejtettem egy aprócska megjegyzést, hogy majd én telefonálok, mert nekem nem kerül sokba, hosszú sztori. De akkor nem gondoltam, hogy ebből ekkora gond lesz még.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. febr. 28. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyezzetek meg egy időintervallumban (pl. du. 4-6 között), amikor hívhatod. És akkor tudod, hogy nem zavarod, ő is számíthat a hívásodra stb. Vagy csengessen meg, ha beszélni szeretne veled (hogy ne mindig te kezdeményezz), és visszahívod.
2009. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

aranyos vagy :)

de ne félj őt felhívni! Nem haragudhat rád azért mert keresed. Indulj ki magadból: szerintem te se haragudnál ha még az éjszaka közepén is csörögne a telefon és a barátod az mert csak hallani akarta a hangod. Természetesen akkor ha ezt nem játsza el minden este :)


Úgyhogy bátran hívd csak fel.

2009. febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

az előző hozzászóló vok.

természetesen akkor működik, ha mindkettőtőknek mobiltelefon van és nem az otthoni telefont csörgeted, ebben az esetben az első hozzászólóval egyet értek.

2009. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legelső hozzászóló vagyok. Hát igen, én még a "mobiltalan" világban nőttem fel. :)

juzsika

2009. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hívd amikor jól esik, neki meg örülni kell hgy keresed... aztán majd kialakul hogy kb. milyen időben beszéltek, de azért ne csak te hívd állandóan...
2009. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia:)

Hát egy ötletet adhatok neked:) Mi azt a szokást vezettük be hogy megcsörgetjük a másikat ha épp mozgásban vagyunk vagy aludni megyünk vagy épp felkelünk. Jó mondjuk mi már 2,5 éve vagyunk együtt így már ez kialakult hogy nagyjából tudjuk a másik programját. de így megoldható volt nálunk. mondjuk eleinte a sporolás miatt alakítottuk ki:D de azóta átalakult ez a dolog. de jó mert akkor tudom kb mikor van otthon és akkor lehet híni:D

2009. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor sosem zavarod, és mindig örül, mikor hívod.;) Még ha épp focimeccset is néz.:D
2009. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel és beszéld meg vele azt ,hogy nem mered felhívni :)
2009. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!