Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy jobb legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jobb legyen (hosszan)?

Figyelt kérdés

A barátom szülei elváltak édesanyáról nem tudok semmit apja alkoholista van egy kiskorú húga ő apjával és húgával lakik nagyon rossz körülmények között(nincs fűtés,víz,áram néha kaja se teh...),a dolgot még nehezíti hogy távkapcsolatunk van (több száz kilóméter)

Főiskolán tanul és mellette dolgozik hogy tudjon hozzám jönni és hétköznap tudjon mit enni(már ha van lehetősége dolgozni sajnos nem minden nap)

Be szeretett volna költözni az iskola kollégiumába de erre anyagi okok miatt nincs lehetőség.

1.Szeretnék neki segíteni hogy jobb körülmények között éljen ,de nem tudok tudtok ebben segíteni?

2.Másrészt nagyon bánt ez az élethelyzet és ettől nagyon nagy nyomás nehezedik rám ami kihat a tanulásomra is stb.. mit tegyek nem tudok nem gondolni rá?(olyan bűntudatom van ha ebédelünk,tudom hogy ő nem ehet én meg annyit ehetek amennyi csak belém fér)

Legegyszerűbb megoldás az én szempontomból az lenne ha elhagynám,de szeretem is + sajnálom is teh nem megy.

Segítsetek kérlek!

Mit csináljak?(az én családom sem tud neki segíteni mert anyagi körülményeink nem teszik ezt lehetővé)


2011. ápr. 6. 19:50
 1/9 A kérdező kommentje:
*de nem tudom hogyan tudok ebben segíteni
2011. ápr. 6. 19:53
 2/9 anonim ***** válasza:
először is tanuld meg tagolni a mondatokat, mondjuk egy "," (vessző) jellel!
2011. ápr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérlek a kérdésre válaszolj ne a nyelvtani hibáimmal vergődj,majd én azt nyelvtan órán elintézem.
2011. ápr. 6. 20:00
 4/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?ha elmúltál 18,akkor melózol,és segítesz neki,költözzön hozzád,tudja a rák...hát hogy segítenél neki??
2011. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na értelem 8 óra után -200.

Köszi -.-"

2011. ápr. 6. 20:34
 6/9 anonim válasza:

A nyári munka tényleg nem rossz ötlet, ha nagyon szeretnél segíteni, amit megértek. Az, hogy hozzád költözzön macerás, főleg, ha még kisebb korú vagy, de még akkor is, hiszen ha a szüleiddel vagy akár egyedül...:S Esetleg amikor ott van, akkor mielött elmegy süss neki valamit...(én annak nagyon szoktam örülni...bocs tudom nem ide tartozik), az útra. Sajnos máshogy tényleg nem tudsz neki segtíeni...De ha ESETLEG nagyon közel vagytok, akk te is le mehetnél. De szerintem a nyéri munka bejöhet :)

Rem vmit segtíttem...see ya

2011. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget,de sajnos evvel nem lettem előrébb,azért ment a zöld pacsi,legalább valaki nem tart tök hülyének.Szoktam neki tenni mindig az útra is kaját + anyukám 2-3 nap száraz kaját mindig csomagol neki,nyári munkát vállalnék csak az a baj hogy nagyon nehéz itt nálunk akárhová is bekerülni és 1-2 ezer ft-al sajna semmire sem megy.
2011. ápr. 6. 21:24
 8/9 anonim ***** válasza:
minket nézel hülyének,holott mással mivel akarnál segíteni te agyi nyomorék???HE???mondd már meg b@szod!!!! és akkor mit mondjak?NYERD MEG AZ ÖTÖST!!! segítettem??Uramisten...fetrengjél a hányásodban nyomoronc luvnya...
2011. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem így kéne írni és akkor nem lenne ez.
2011. ápr. 7. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!