Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, hogy 14 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy 14 évesen még sosem volt barátom?

Figyelt kérdés
A mai világban már az ovisok is 'járnak' egymással. Ciki, hogy ennyi idősen még nem voltam senkivel?
2011. ápr. 6. 17:53
1 2
 11/16 gabi980531 válasza:
12L és még is most vagyok egy kapcsolatban. És am. nem ciki.
2011. ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Senki nem kötelez, hogy legyen barátod!!!

Így is teljes ember vagy? Így is jól érzed magad? (IGEN)

Hátakkormeg? Kit érdekel más hogy szúrja el az életét. Lehet az is hogy most még pár évig szingliként fogsz élni, de azoknak akik hetente váltják a pasijaikat milyen életük lesz akkor, amikor te már együtt fogsz élni az Igazival???

Nem ciki!!!! Éld tovább az életed, jönni fog, ha jönnie kell!!!

16/L

2011. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem ciki, sőt én sokkal szívesebben ismernék meg közelebbről egy ilyen lányt, mint egy olyat aki havonta váltja a "pasikat".


16/f

2011. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És ha majd már az ovisok is drogozni kezdenek, akkor te is?
2011. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
én 13 vagyok (nyáron leszek 14) és még én sem voltam senkivel. de ez mit számít? :D
2011. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

hát én 19 vagyok, és nekem sem volt, és soha a büdös életben nem lesz, és ezt nem tartom cikinek.

19 F

2011. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!