Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha még mindig szeretem a volt barátomat?

Figyelt kérdés
Még tavaly nyáron jártunk de megcsaltam mert úgy éreztem, hogy nem foglalkozik velem... utánna persze megbántam csak ő ezt megtudta és szakítottunk! 7hónapig egyáltalán nem is találkoztunk de nemrég véletlenül összefutottunk és alig mertem hozzászólni.. úgy érzem most még jobban szeretem mint mikor jártunk, és azóta csak rá tudok gondolni! Az egyetlen probléma, hogy már van barátnője,de se nekem se tesómnak nem úgytünt mintha annyira szeretnék egymást...(ameddig ott voltunk egymáshoz se szóltak) segítsetek lécci!!!
2011. ápr. 6. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
azért zavarodott meg mert anno hatalmas traumát okozhattál neki. én a helyében menekülnék tőled.
2011. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
+zavartam? ő csak állt és mosolygott kb. 3-4 m.el a bnője mellett és én nem mertem hozzá szólni... még köszönni is ő köszönt először és azt mondta h már nem haragszik..
2011. ápr. 6. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!