Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még remény az ujra kezdéshez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény az ujra kezdéshez?

Figyelt kérdés
szakított velem barátom,nagyon megbántottam,nem csaltam meg.sokat voltam féltékeny,és nem álltam mellé mikor kellett volna,amit azóta is bánok):beszélünk msnen,képek még fent vannak neki,de viszont azt mondta hogy kiszeretett belőlem.próbáltam jóvá tenni a hibám,de nem tudom hogy vane még értelme...nagyon szeretem,ő volt az első komolyabb kapcsolatom.
2011. ápr. 6. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
hagyd egy kicsit, aztán próbálkozz be pár nap után megint. mondd meg neki, hogy szereted, hiányzik, de ne MSN-en! Ha ekkor sem hajlandó egy esetleges megbeszélős talira akkor lehet már nem érdekli.
2011. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A remény hal meg utoljára!


Szóval egy próbát még megér!


Egy " szia nem beszélgetnénk valamikor négyszemközt?"

2011. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Újrakezdés nincs. Hagyjd egy kicsit,aztán beszélj vele. Ha továbbra sem akarja ezt az egészet,akkor fájó szívvel,de engedd elmenni,mert nem lenne értelme.
2011. ápr. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!