Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek most? Nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Nem akarom végleg elveszíteni!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ne nézetek hülyének...de már nagyon nem tudom mit csináljak...és mit tévő legyek. Van egy srác. 15 éves. Én is annyi vagyok.Egyik este meg akartam beszélni vele...hogy..."magasabb szintre emeljük a kapcsolatot", mert előtte pár nappal nem tudott eljönni egy randira...és ez lelkiismeret furdalás okozott neki...nah de mikor elkezdtem beszélni vele...azt mondta, hogy ő nem akarja folytatni mert állandóan megbánt...és hogy nekem jobb lesz nélküle. Ezért szakított velem. Nagyon kikészültem. De két hét múlva újra odajött hozzám beszélni és azt mondta szeret és hiányzok neki...de nem akar tönkre tenni és jobb lesz nekem nélküle. De a legdurvább hogy majdnem sírt. És én annyira nem értem ezt az egészet...hogy msot mit csináljak? Azóta eltelt egy hónap...és...ha meglát szomorú lesz...nem néz a szemembe...elkerül...de én még mindig szeretem...és nem tudom elfelejteni...és az hogy nélküle kell élnem nekem halált jelent...és segítség! mit kéne most tennem? O.o
2011. ápr. 6. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

1x-is nyugalom!!!

2.Beszélj vele!!!

3.ha nem tudod az okát hogy miért mondta ezt neked kérdezd meg!

4.ha tudod és nincs úgy győzd meg erről!

5.Ha nem tudod és elmondja de nincs úgy akkor is győzd meg!

6.ha nem tudod és úgy van akkor próbáld elfelejteni

Sok sikert.

Üdv 18/L

2011. ápr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is próbálj meg vele valahogyan a közelébe férkőzni, beszélni.Mondd el neki hogy mit érzel, és azt is hogy így tesz tönkre téged, hogy nincs veled. Ha ez nem megy, hogy elmondd az érzéseidet, akkor csak beszélj vele valamiről és éreztesd, hogy hiányzik és kell neked. Ezek után talán meg fogja érteni, hogy szükséged van rá és cselekedni fog.

2011. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!