Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az edesanyjatol tanul fozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az edesanyjatol tanul fozni a parom aki szamomra nem megszokott modon foz. Nem akarom megbantani de nem birom tovabb. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
JeleN esetben olyasmirol van szo, hogy sotalan etel, tul puha rizs, zsiros kaposztafozelek, es a legszornyubb idaig egy leves volt amiben sertes borke es zsiros hus volt.Persze ez utobbit csak kostolgattam de nem ettem meg.
2011. ápr. 6. 16:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én most tanulok főzni. Bár még nem élünk együtt, de elég sokszor eszik belőle ő is, főleg hétvégéken. Örülök, ha megmondja pl., hogy túl sok lett a citrom a sütiben, ő kevésbé csípi így, stb. Főleg azért jó ez, mert ez nem feltétlenül jelenti h elszúrtam a kaját, egyszerűen csak más az ízlésünk. Egyébként néha kifejezetten úgy érzem hogy moslékot csináltam, de ha kapok építő jellegű kritikákat, akkor máskor tudom, hogy mit csináljak másképp. Egy jól működő kapcsolatban ezzel semmi baj nincs szerintem. Mondjuk még így is sokszor félek, hogy csak azért nem szól a barátom, hogy ne bántson meg.

22L

2011. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!