Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többet akar? Vagy mi ez az egész?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet akar? Vagy mi ez az egész?

Figyelt kérdés

A sráccal legjobb barátok voltunk, mire Ő belém zúgott. A kapcsolat emiatt kicsit megromlott és amikor még nem volt teljesen túl rajtam, összejött egy lánnyal. Szinte 2 éve, hogy járnak, nagyon álompárnak tűntek, mindig együtt voltak. A srác nagyon odáig volt érte, elhanyagolta a barátait, engem is(mert közben helyreállt a rend).

Aztán nagyot fordult a világ, többet beszéltünk, találkoztunk, mostanság mindig felhív, rám ír, és mindig kérdezgeti, hogy mikor találkozunk. Szoktunk hülyéskedni, hogy mikor randizunk és ilyenek, meg hogy mi lesz ha majd én a felesége leszek(lehet hülyének fogtok tartani, de mivel én mindig viccelek nekem nem volt feltűnő azt hittem, hogy vicc). Szerintetek újra belém esett? :-s


2011. ápr. 6. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Háát eléggé úgy tűnik, hogy megunta a barátnőjét, és újra eszébe jutottál...


2 lehetőség van:

- csak haver és hülyéskedik, haverkodtok, hülyültök viccelődtök

- ismét kellesz neki


Az hogy beléd zúgott e azt nem mondanám..

2011. ápr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom 20év alattiak vagytok...Ha bírod a srácot,összejöhetsz vele nm törődve a barátnőjével,ennyi.
2011. ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De Én csak a barátomat szeretném visszakapni, sosem éreztem többet iránta és nagyon valószínű nem is fogok.

Sajnálnám, ha újra elromlana a barátságunk...:(

2011. ápr. 6. 11:21
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor meg nem kell túlspirázni a dolgokat!


Beszélgessetek találkozgassatok, hülyüljetek , de legyen egy távolság amit betartasz, azaz egy ölelésnél vagy arcsimogatásnál több ne legyen.

2011. ápr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most tuti lepontoztok.


A kérdés általában fényt ad, a fény pedig önmagad.

Írhatod, hogy csak barátnak gondolod, de ez kamu.

Azt még elhiszem, hogy esetleg nem akarsz tőle semmit. Ez olyan helyzetekben fordul elő, amikor a fiú fizikailag nem jön be (ebben a korban a legfontosabb dolog).

Azonban nem még ebben a helyzetben sem barátnak kell, hanem tükörnek, aki rajongását valamilyen szinten félretéve hozzád idomul.


Még valami, ha ezen most nagyon kiakadsz, tényleg van min gondolkodnod, mert minél nagyobb a düh, annál nagyobb a tagadás.

2011. ápr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Egyáltalán nem vagyok mérges. De nyilvánvalóan ezt most nem jól látod :)


Mindigis imponált, ha valaki csapna nekem a szelet(kinek nem?), ahogyan mondtad, még ha nem is jött be fizikailag.


Annyira hihetetlen, hogy volt egy baromi szilárd barátság, ami tönkrement egy fellángolás miatt és örültem, hogy talán visszakaphatom, azt az embert akivel jókat kacagtunk mindent megbeszéltünk és nem ment a fiú lány taktikázás?

2011. ápr. 6. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!