Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mi ez az egész?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi ez az egész? Többet akar mint barátság? Vagy csak kedves szeretne lenni?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.Van egy srác (15),aki az unokatesóm osztálytársa.Ottvoltam unokatesóméknál amikor megkért uncsitesóm hogy írjak neki MSN-en,mert biztos jól el lennénk.Hát ráírtam.Utána rengteget beszélgettünk.Alig vártam már,hogy gépközelbe kerülhessek.Megkérdezte hogy nincs e kedvem találkozni.Persze igent mondtam.És másnap elmentünk uncsitesómmal a megbeszélt helyre.Mert közbe kiderült hogy a srácnak van csaja.És nem volt kedvem 2esbe sétálgatni vele.Aztán másnap megint beszéltünk.És mondta hogy jól érezte magát velem,de jobb lett volna ha csak 2en vagyunk,mert többet tudtunk volna beszélni.Amikor ezt mondta,közbe veszett össze nagyon a csajával,mert a lány átverte...szépen szólva...:S

Azóta naponta több órát beszélünk.Mikrofon+webcam minden...és kezdem nagyon megkedvelni.Hiányzik amikor nem beszélünk...

Már többször említette,hogy elmehetnénk együtt koncertre,meg találkozni is jólenne már.Csak nagyon elfoglalt.(Foci,gitár,éneklés,evezés...:( )

Szerintetek jelent ez valamit?Vagy csak csupán jófej akar lenni velem?És egy barátot keres?(Amiből ahogy elhallgattam van neki elég sok...)

Hogy kérdezzek rá?Vagy várjak még?Mi legyen?:(

Bocsi ha hosszú lett..:\\


2009. júl. 6. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
tetszel neki ha tetszik és minden klaffolni fog összejöttök...ENNYI
2009. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha törik, ha szakad ne keresd és ha ő keres, akkor biztos lehetsz a sikeredben:)

2009. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is ebben a cipőben jártam nemrég ha nem beszeltunk allandoan ra gondoltames aztan kiderult hogy egyre tobb a kozos bennunk allandoan oda mentunk ahol a masik voltnagyon jo baratok lettunk aztan jobban megismertuk egyast es most eggzdt vagyunk tobb mint 6 hónapja:) Szerintme a srac tuti szerelmes beled szerintem ereztesd vele h nalad mi a hejzet de ez ugy csináld hogy ő is észrevegye elobb utobb oszejottok de ne siettesd majd kialakul:) HAJRÁ!
2009. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.:)

Remélem minden összejön.Ma azt mondta hogy nagyon hiányoztam ameddig nem voltam MSN-en.És hogy egész nap rám várt.:D

Annyira szeretném ha összejönne.:D

Köszi mégegyszer Puszi :)

2009. júl. 6. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok,és körülbelül ilyen helyzetre kaptam a lánytól a "maradjunk meg barátok" szöveget ,pedig szerintem ő is többet érez. Lány oldalról nem látom át a dolgot,de remélem Te nem jársz így, sok szerencsét!
2009. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!