Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lány vagyok 19 éves ismerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok 19 éves ismerek egy fiút, de annyira még nem és bevallotta nekem hogy többet szeretne mint barátság. De bunkózik velem miért?

Figyelt kérdés

De meg mondtam neki maradjunk csak barátok és azóta

próbálok vele beszélgetni msn nen de csak bunkózik velem.


Miért?

És meddig csinálja ezt?

Mért jó ez neki ilyenkor ti fiuk jól érzitek magatokat?


2009. jan. 2. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert egy tapló,azért és nem bírja elviselni,ha valaki visszautasítja,született vesztes!
2009. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hnle ***** válasza:

Szimplán egy szánalmas f*sz xD bevágja a durcit mint 1 kisgyerek :P az ilyen megse éri azt hogy a barátod legyen, inkább probálna meg kedvesebb lenni hozzád hogy jobban meghódítson és ne csak barátság legyen hanem több...


egy srác

2009. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de amúgy annyira nem bunkózik mert még mindig próbálkozik találkozni velem de mondtam neki csak barátok lehetünk vagy azt akarja ez el elérni hogy én keresem őt mert már ezt meg csinálta 1 csajjal és most az a csaj óda van érte igaz nem beszéltek egy darabig de most elég sokat velem is ezt akarja el játszani de én nem tudok rá meg haragudni
2009. jan. 3. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!