Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy nagyon jó barátomról van...

Egy nagyon jó barátomról van szó. Bevallotta h szeret, eddig azt hittem csak barátként tekint rám. Ez a barátság már nem lesz soha többé a régi? :/

Figyelt kérdés

én is szeretem,amikor megismertük egymást tisztáztuk h csak barátok leszünk(időközben ez "kiment" a fejéből,és engem hibáztat azért h miért nem mondtam előbb h nem akarok többet,miért csak x hónap után szólok).pedig elég sokat beszélt "csini csajokról"(ezek szerint lehet h féltékennyé akart tenni,ami az elején sikerült is,de nem mutattam ki), de nem értem h most miért ilyen velem,azt mondta h nagyot csalódott bennem:(

vannak olyan barátságok amiket nem szabad tönkre tenni kapcsolattal .

a kapcsolat valszeg amúgy se működne köztünk,mert pesten kolis, ez sincs túl közel,de ami még rosszabb h az ország másik felében lakik.nekem viszont szükségem van arra h legalább 3 naponta lássam a páromat. sajnos kapcsolat téren elég forró fejű vagyok, félek h nem tartana túl sokáig,és egy pár hónapos kapcsolat miatt elveszíteném az egyik legjobb barátomat.viszont most lehet h a két szék közül a pad alá estem.

vagy van esély arra h jó pár hét múlva lenyugszik kicsit és megint jó barátok leszünk?

17/L

ő 20/F


2011. máj. 22. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Jaj ezek a hormonok állandóan, ezek tehetnek az egészről.

Megfájdult a fejem.

2011. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
elhiheted h az én fejem is :D://
2011. máj. 22. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!