Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 9 év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 9 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés
Ezt úgy mondanám hogy én sem nagyon akarom elhinni..de nem rég történt, hogy volt egy "fiu" aki tetszett de hát tudtam hogy semmi sem lehet mert sokkal idősebb nálam. Aztán végülis bevallotta hogy én is tetszem neki és várna rám ameddig én szeretném mármint ilyen intim dolgokkal. Én nagyon örülnék hogyha lenne valami komolyabb, de nem szeretném hogyha megszólnának minket. 14/L 23/F
2011. ápr. 5. 21:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Tudom hogy azt gondolod hogy most papolok, de elég nagy élettapasztalattal bírok úgyhogy gondolkozz el azon amit most mondok:


Egyáltalán nem biztos hogy az a fiú olyan érzelmeket táplál irántad mint amit mond. Lehet h mentálisan beteg, és nagyon valószínű hogy csak szexuálisan érdekled. És nyilván ezt nem fogja elmondani neked, mert nagyon jól tudja h pont úgy tud levenni a lábadról, ha az ellenjezőjéről meggyőz. ÉS eddig sikerült is neki, mert máris belezúgtál és bizalommal vagy iránta.

Csakhogy! Amikor majd elkezd csókolgatni, simogatni akkor úgy be fogsz gerjedni h elveszted az eszed és bármibe belemész a pillanat hevében.Lehet hogy te fogsz érte könyörögni. És őt ezért a tettért börtön fogja fenyegetni. És ki tudja mire vetemedik majd hogy elhallgattasson.

Jegyezd meg ezt egy életre!

2011. ápr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) ez a válasz sokat segitett utolsó: )
2011. ápr. 5. 22:57
 23/28 anonim ***** válasza:
Most gondoljatok bele...9/L és 18/F még roszabb nem?
2011. ápr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Hová fajult ez a beteg világ? Egy 14 éves még ne ezzel foglalkozzon! A sok idióta meg még támogatja is. Aki 23 éves létére 14 éves kislányokra bukik - mert azok, hiába hiszik érett nőnek magukat - annál ott nagyon nincs rendben valami. És hol vannak ilyenkor a csaj szülei? Bizonyára nagyon boldogok lennének, ha kiderül, hogy egy 20-as évei elején járó srác környékezte meg a lányukat.

Amúgy meg öltözz fel úgy mint egy k.rva és b.szasd meg magad vele! Ezt a választ vártad nem? Utána pedig gyere vissza ide és szaporítsd a "vajon lehetek terhes" kérdések végtelen hosszú sorát!

2011. ápr. 6. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Tényleg sok a 9 év. Sosem keresek 6 évnél fiatalabb lányt. De megtetszett már 12 évvel fiatalabb és 9 évvel idősebb is. Ha 23 évesen kifejezetten a 14 éves lányokat keresi, az beteg. Viszont megtörténhet, hogy tényleg te tetszettél meg neki.
2011. ápr. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat vártam.-.- ki a faszom mondta azt hogy eddig is a 14 évesek jöttek be neki?
2011. ápr. 6. 21:20
 27/28 anonim ***** válasza:
Miért gondolod hogy egy 14 éves lánynak nem tombolnak a hormonjai és nem vágyik szerelemre, testiségre? Azért nem kell mindenféle k*rvának elmondani.Te 14 évesen csak a katonáiddal/ babáiddal játszottál? Nem érdekelt a másik nem? Akkor viszont te vagy a beteg...
2011. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy "beteg" személyiség (akkor sem értem ezt a hülyeséget, hiszen ha valaki beleszeret egy fiatalabba, akkor az most miért baj? Az nem lehet, hogy egy pasi nem csak a puncira megy?), viszont lehet, hogy nem.


Én azt fogtam ki, hogy nem, eleinte persze sokan mondják, hogy úúúú pedofil és mi egyéb, de ha megtanulod ezeket kezelni, akkor ez is csak összekovácsol benneteket (és itt bukik ki, hogy tényleg szeretitek egymást, kiálltok egymásért, vagy mások véleménye alól, hogy elbújjatok, szakítotok).

Nem ámított, ő is kicsit tartott, hogy egyáltalán jól teszi-e, hogy velem kezdett ki, de szerettük egymást. Egy kívülállónak mindig úgy fog tűnni, hogy tönkre akar tenni, meg akar *** és nem akar tőled semmit és csak ámít. Én úgy gondolom, hogy ahogy telik az idő és jobban megismered, akkor megtanulod, hogy ezekből a szavakból miket veszel a szívedre, miket gondolsz át és mikre legyintesz.

9 év tényleg nem sok. Ennyi még a nagymamám és papám közt is van és ők is elég fiatal korukban ismerkedtek össze...


Egyébként, amikor összejöttem a párommal, szinte azonnal elmondtam édesapámnak (ő volt az, aki nagyon féltett, megértettem), sokáig ellenezte, de látta, hogy szeretjük egymást, őt is megismerte. Lassan akkor már egy éve voltunk együtt és úgy látta, hogy boldogok vagyunk. Beletörődött.

Semmi értelme annak, hogy fogja az apa és elkergeti a srácot, úgyis találnak alkalmat, hogy találkozzanak, csak éppen az apa nem fog tudni róla (és ez talán rosszabb).


De persze el kell mondanom, hogy talán túl naiv lennék, ha azt mondanám, hogy veszélytelen. Tényleg nem kell magad odaadnod túl korán, ismerd meg nagyon, kicsit láss kívülállóként. Ő idősebb, kicsit jobban tud hatni a szívedre, tud befolyásolni. De tényleg nem szabad feladni, ha tényleg szereted. Mert mi is 10 éve együtt vagyunk, tervezgetünk, ha elszalasztom őt, lehet most nem lenne senkim (és akkor jönnének sokan, hogy "van hal a vízben", de nekem nem kellett más hal :-) ).


Előre szólok, hogy sokan támadni fognak, lehordják majd a srácot, ha a szüleid is megtudják (vagy megmondod nekik) zsákbamacska, hogy hogy fognak reagálni. De persze én úgymond rosszabb helyzetben voltam, hogy 30 volt, olyanokat mondtak rá, hogy csuda. De belátták, hogy egymásnak teremtettek minket.


Szerintem gondolj át mindent alaposan.

Ezeket a rágalmazásokat át tudod élni úgy, hogy ő az oldaladon lesz, szeretni fogod annyira, hogy a mocskolódó szavak ellenére is vele maradsz?


22:09 voltam

2011. ápr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!