Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 9 év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 9 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés
Ezt úgy mondanám hogy én sem nagyon akarom elhinni..de nem rég történt, hogy volt egy "fiu" aki tetszett de hát tudtam hogy semmi sem lehet mert sokkal idősebb nálam. Aztán végülis bevallotta hogy én is tetszem neki és várna rám ameddig én szeretném mármint ilyen intim dolgokkal. Én nagyon örülnék hogyha lenne valami komolyabb, de nem szeretném hogyha megszólnának minket. 14/L 23/F
2011. ápr. 5. 21:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%
Igen
2011. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
51%
nagyon sok...egy 14 éves ne egy 9 évvel idősebbel járjon...ebben a korban max 2 év az elfogadott...
2011. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem. Anno 16 voltam, amikor megismertem a 30 éves páromat, 10 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást.

Ha kiálltok egymásért - ami jele annak, hogy szeretitek egymást -, akkor sok boldogságot kívánok nektek!

2011. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%

Igen, a ti esetetekben sok idő.

Te még gyerek vagy, ő már szinte férfi...Te tapasztalatlan vagy, ő már tapasztalt.

Szerintem csak ki akar használni, nehogy belemenj!

2011. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
46%
Kedves utolsó! A magadfajták, és az ilyen hülye tanácsok miatt egyre betegebb a világ...
2011. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
51%
így igen. mondjuk 33-42 nél nem lenne gáz. megnézném a srácot is miért nem korabelit keres, mert az OK, hogy neked menő hogy 20onéves palid van.
2011. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:45-nek szólt!

2011. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
50%

Beteg világ? Inkább az a beteg, hogy sokszor pont a vele egykorúak használják ki csak igazán. Egy 23 éves még nem érett felnőtt, ha kipróbálják a kapcsolatot még nem veszítenek vele semmit.

Jó lenne, ha nem vonnál le semmi idióta következtetést, mert valaki idősebb!

2011. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat.: ) Én pont hogy nem menőzésből szeretném, hanem attól félek hogy ezzel piszkálnának. De Één teljes mértékben megbízok benne mert régóta ismerem már és normálisnak ismertem meg. Nemtudom hogy vagyok ezzel, nem szeretném olyan húde nagyon isteníteni magamat de egyszerűen a korombeli fiúkkal nem jövök ki olyna jól mint vele. Egyszerüen nagyon gyerekesnek ismertem meg az eddigieket akik ilyen velem egyidősek vagy 1-2 évvel idősebbek. De vele olyan más..és én elhiszem neki , hogy megvárna.
2011. ápr. 5. 21:53
 10/28 anonim ***** válasza:

Más esetben nem lenne nagyon gáz!

De nálatok az,te még túl fiatal vagy egy 23 éves pasihoz!

2011. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!