Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 9 év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 9 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés
Ezt úgy mondanám hogy én sem nagyon akarom elhinni..de nem rég történt, hogy volt egy "fiu" aki tetszett de hát tudtam hogy semmi sem lehet mert sokkal idősebb nálam. Aztán végülis bevallotta hogy én is tetszem neki és várna rám ameddig én szeretném mármint ilyen intim dolgokkal. Én nagyon örülnék hogyha lenne valami komolyabb, de nem szeretném hogyha megszólnának minket. 14/L 23/F
2011. ápr. 5. 21:40
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
21: 52 -es igazad van. nagyon sok olyan 16 évessel találkoztam akinek csak "arra" kellettem volna.
2011. ápr. 5. 21:54
 12/28 anonim ***** válasza:

"Beteg világ? Inkább az a beteg, hogy sokszor pont a vele egykorúak használják ki csak igazán. Egy 23 éves még nem érett felnőtt, ha kipróbálják a kapcsolatot még nem veszítenek vele semmit.

Jó lenne, ha nem vonnál le semmi idióta következtetést, mert valaki idősebb!"


WTF? Ne pofázz hülyeségeket, te szerencsétlen. Én is 23 vagyok, és egy 14 éves lánnyal lenni ennyi idősen IGENIS BETEG DOLOG, ÉS NEM TERMÉSZETES!

2011. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
21: 56 és ha nagyon megszeretnéd a lányt pl akkor sem? bocsánat csak érdekel.
2011. ápr. 5. 21:58
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
sztem 23 évesen már kihozhatná a farkát az oviból
2011. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Normálisabb válaszokatvártam kedves utolsó: ) És nem az oviról van most szó. Ha nem tudsz értelmesen válaszolni elmehetsz máshova: )
2011. ápr. 5. 22:03
 16/28 anonim ***** válasza:
21:56 vagyok. Az a baj h eleve szerelmes se tudnék lenni egy 14 éves lányba. Nem azért mert ő kevesebb mint egy 20 éves, hanem egyszerűen számomra még gyerek. Túl fiatal. Sőt talán még a törvény is bünteti ennyi idősen... Nem véletlenül. Egy 14 éves lányhoz, korban egy max 16 éves illik. És nem azért mert ez a társadalmi elvárás, hanem mert testileg és szellemileg egy szinten vannak. Ha a srác szellemileg nincs egy 23 éves szintjén, úgy érthető a dolog, de akkor sem egészséges.
2011. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
21 56. értem mit mondasz.: ) De a srác szellemileg is 23. És az a baj hogy vele sokkal jobban ellehet besézlgetni mint egy 16 évessel..nem mondhatom azt hogy milyen érett vagyok mondjuk nem is egy gyerekes fajta de akárcsak egy 16évessel is besézlek csak a szex szex asztsemtudják miről beszélnek.. de akiről beszélek legalább megért és nem csak "az" körül járkál az esze..
2011. ápr. 5. 22:09
 18/28 anonim ***** válasza:

Hát nagyon sajnálom, hogy én boldog vagyok egy tőlem idősebbe, nevezz szerencsétlennek, én egyáltalán nem tartom betegnek és furának, ennél furább és beteg dolgok fordulnak elő az életben, minthogy esetleg egy pár évvel idősebb az egyik fél és SZERETIK EGYMÁST, nem kihasználásról van szó, hanem egymás életének összekötéséről.


Ha szerinted ez beteges, az a te dolgod, a párom most egy 26 évesbe szerelmes, remélem ez ellen nincs kifogásod.

2011. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ 22 : 09: )

Sok boldogságot továbbra is!: )

2011. ápr. 5. 22:12
 20/28 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég sok ebben a korban. Én eléggé aggódnék érted. Őszintén kicsit betegnek is tartanék egy korombéli (23) srácot, aki 14 éves kislánnyal szeretne ismerkedni. Majd, ha te 19 leszel, ő meg 28, akkor hagyján.
2011. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!