Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor van valami?

Figyelt kérdés
2 évvel idősebb nálam, msnen szoktunk beszélgetni. Az elejétől fogva, úgy köszön hogy puszi, és puszi, és szív jelecske. Iskolai szünetekben, mindig ott van, de állandóan piszkál. Jó barátok vagyunk, de a szív miatt, esetleg?? Én többet érzek, mint barátság. Nem szeretem, de tetszik nekem, kevés fiú iránt érzek így. mit csináljak, hogy valami legyen is?
2011. ápr. 5. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem alakul ki a szerelem,akkor inkább maradjatok barátok.lehet hogy kár lenne elrontani ezt a barátságot.
2011. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiuból valami "selyemfiú" let ha így köszön, de az iskolában pedig semmi, de lehet hogy szégyenli az évfolyamtársai előtt. hidd el , velem is megesett hogy szégyeltem :) 16/F
2011. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
tedd úgy mint én mond meg neki:tudod mit nekem tetszesz és ha holnap holnapután nem szolsz hozzám akkor halgass inkább mond meg mit jelentettek neked azok a szivek meg puszizgatások jobb így minthogy félre értsem, na ezt ha megmondod ok lessz kül én 4 évig vártam és nem javasolnám mert sok, tapasztalatból mondom jah nállam ez bevált, de hogy nállad nemtudom:)sok szerencsét:)
2011. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

‎-Hány évesnek nézel ki?

-Barátok vagyunk? aha

-Menyire bírlak 0-10? 10

-Ki illik hozzád? A BARÁTJA NEVE!!!!!


és agresszívnak tart, mert szünetekben a piszkálódásokra mindig odamondok valamit...

2011. ápr. 26. 19:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!