Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tehát a buta lányonak esélyük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehát a buta lányonak esélyük sincs?

Figyelt kérdés

Ez annyira rossz! Mindehol hangoztatják, buta nőt maximum egy éjszakára. Dehát én nem tehetek róla, hogy az vagyok! Oké, hogy kitűnő tanuló vagyok, dehát bárki lehet általánosban..2-3 havonta járok színházba, minden második nap kiolvasok egy könyvet, de attól még buta vagyok. És annyira rossz belegondolni, hogy talán egyedül halok meg, csak ezért, miről nem tehetek!

13/L


2011. ápr. 5. 16:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

13 éves kislány létedre komolyan az a legnagyobb problémád, hogy félsz attól, hogy egyedül halsz meg? Várj, kitalálom, te nem vagy kislány, mert érettebb vagy a korosztályodnál igaz? :) Ezen az oldalon minden kisgyerek érettebb az átlagnál, de hol marad az átlag?

Maradj meg még gyereknek, aztán értékesebb ember lesz belőled, amikor felnősz. Pasizással meg ráérsz még minimum 4 évet várni, nem kell elősegíteni a társadalom elkorcsosulását. Addig meg majd benő a fejed lágya és nem leszel "buta"

18L

2011. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nem buta vagy hanem kicsit egosista...sztem a kérdést azért írtad ki hogy hangoztassuk hogy "jaj, mennyire okos kislány, nem bukott meg, sőt még színházba is jár" stb...

azt tanácsolnám neked h ne ajnároztasd magad és minden oké lesz...;)

2011. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem fogom megvédeni magam:)
2011. ápr. 5. 21:09
 14/14 anonim ***** válasza:

13 éves vagy...

Nézz ki jól, aztán kapsz dákeszt a suncikádba.

2011. ápr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!