Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tehát a buta lányonak esélyük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehát a buta lányonak esélyük sincs?

Figyelt kérdés

Ez annyira rossz! Mindehol hangoztatják, buta nőt maximum egy éjszakára. Dehát én nem tehetek róla, hogy az vagyok! Oké, hogy kitűnő tanuló vagyok, dehát bárki lehet általánosban..2-3 havonta járok színházba, minden második nap kiolvasok egy könyvet, de attól még buta vagyok. És annyira rossz belegondolni, hogy talán egyedül halok meg, csak ezért, miről nem tehetek!

13/L


2011. ápr. 5. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
lazicsss:) kicsit
2011. ápr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
te tényleg buta vagy...
2011. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De most gondololj bele!
2011. ápr. 5. 16:35
 4/14 anonim ***** válasza:
Azért a buta lányok sincsenek teljesen elveszve, mindig van pár buta srác, aki elveszi őket! :D
2011. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A buta lányok alatt az átlagosakat értik. Konverzcipő, csőnaci, justinbíber meg ezek...
2011. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha buta vagy, nézz ki jól. hidd el, akkor több pasinak fogsz kelleni mint az átlagos kinézetű, okos lányok...
2011. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nyugi,a korodbeli fiúknak nem az eszed miatt kellesz.Még van 4-5 éved,hogy okos legyél!Hajrá
2011. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Áh, ez nem igaz. Csak nagyobb eséllyel használnak ki. Ismertem srácokat, akiknek rém hülye barátnőjük volt. Elvoltak, csak a csajokat valahogy mindig kihasználták. Nekik meg ugye nem tűnt föl. De attól még volt pasijuk! Van olyan srác aki ezt direkt élvezi, egy okos nőt ugye nem annyira lehet ugráltatni.20L
2011. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is a leírta alapján egyáltalán nem tűnsz butának! és amúgy se igaz, ez. Az ész nem minden, a személyiség ennél sokkal több...persze egy lány legyen értelmes, de nem ezért szeretjük őket hidd el:P


16/f

2011. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az a buta lány, aki bukás nélkül nem tudta/tudja elvégezni az általános iskolát vagy gimit. Egy férfi orvos nyilvánvalóan nem választ maga mellé egy takarító nőt.. nekem nem kellene olyan lány, aki már "túl" okos..
2011. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!