Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm átnéz rajtam. Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm átnéz rajtam. Volt már olyan, hogy semmibe vettek? Mintha nem is léteznél?

Figyelt kérdés

röviden 18éves fiú vagyok. bnőm rendszeresen néz át rajtam, leszar. beszélgetünk, elmegy mástól megkérdez valamit, szavamba vág, s elrohan. csók az ritka, mint a fehér holló, de besértődni tud. féltékennyé tesz állanóan... eljátssza a király halálát, ő ilyen fáradt olyan fáradt....figyeljek rá emiatt. mint az ölebe megteszem. közben meg mással szórakozik, flörtölget.

mit csináljak ezzel a helyzettel? ui:

lány 17, 17hónapja járunk és még nem történt meg A DOLOG.


2009. febr. 27. 20:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Azért, mert kijelentette hogy 18 éves koráig nem akar lefeküdni senkivel, és ezt nyíltan elmondta neked, még nem kell otthagynod. Vagy ezzel együtt szereted, vagy nem.

Másrészről pedig igazat adok az előttem szólóknak. gondold át, megéri ez a sok hülyeség, a sok sértődés, "átnézés", stb.

Sok sikert!

2009. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

állj, én nem vagy bunkó paraszt. én szerelmes vagyok és én várnék rá! /ha 17 hónapot kibírtam, akkor ezt csinálja valaki utánam és várni is fogom amíg csak szeretné:P/

másrészt pedig ha otthagynám max azért, mert kapcsolatilag olyan mint egy 10éves.

válaszok még? nagyon nem tudom, mit tegyek vele!!

2009. febr. 27. 21:04
 13/19 anonim ***** válasza:

Én le fogom írni amit tenned kellene, de nem fog tetszeni:

Mondd meg neki, hogy úgy viselkedik, mint egy 10 éves és ennyit még az ő puncija sem ér meg. Aztán hagyd ott a francba és keress egy másik csajt! A haverok még nem röhögtek ki?

2009. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz szakítani,mindenképp ülj le vele beszélni. Mondd el neki az érzéseidet. Mondanám, h mi lányok általában szeretjük az ilyesmit, de lehet, h ő a kivétel. Te azonban jobban lennél!
2009. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Figyu, akármennyi választ vársz, és folyamatosan bekommentelsz mert más féle válaszokat szeretnél hallani....

Az igazság nem szégyen, csak kellemetlen!

Minek kérdezted, ha nem fogadod meg a jótanácsokat?

Hagyd a fenébe ezt a hülye bigét.

2009. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

mert szerelmes vagyok és az elveszi az eszemet!!!:(

ne mond, h neked még nem volt ilyen. állandóan csak rá gondolsz, de ő sokszor kegyetlen veled, mégis szereted!

2009. febr. 27. 21:26
 17/19 anonim ***** válasza:
Dobd a fenébe! Találsz különb lányt, aki SZERET is téged, nem csak kihasznál és lábtörlőnek használ.
2009. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
jaj Te :\ szimpatikus fiúnak tűnsz :) és pont ezért nem érdemel meg téged a csaj. és itt mondhat bárki bármit,ha szereted akkor persze hogy nehéz. de nem szabad hagynod hogy emberileg tönkretegyen. mert én ezt most élesben látom az egyik legjobb barátnőmön,hogy hogy bánik vele a barátja. nagyon rég együtt vannak és állítólag szerelmesek, de a fiú sokszor nagyon bunkó vele. nem csalja meg, szimplán csúnyán beszél és bánik vele. és a barátnöm kezd leépülni.szóval ezt se jó végignézni. jó tanácsot nem tudok adni,csak tanácsot: hagyd. :\ ennél csak jobb barátnőd lehet,aki szeretni fog,és megbecsülni. minden jót!
2009. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a komenteket, főleg az utolsóét, kezdek megvígasztalodni!:)
2009. febr. 28. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!