Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm átnéz rajtam. Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm átnéz rajtam. Volt már olyan, hogy semmibe vettek? Mintha nem is léteznél?

Figyelt kérdés

röviden 18éves fiú vagyok. bnőm rendszeresen néz át rajtam, leszar. beszélgetünk, elmegy mástól megkérdez valamit, szavamba vág, s elrohan. csók az ritka, mint a fehér holló, de besértődni tud. féltékennyé tesz állanóan... eljátssza a király halálát, ő ilyen fáradt olyan fáradt....figyeljek rá emiatt. mint az ölebe megteszem. közben meg mással szórakozik, flörtölget.

mit csináljak ezzel a helyzettel? ui:

lány 17, 17hónapja járunk és még nem történt meg A DOLOG.


2009. febr. 27. 20:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

ne ugrálj neki!

hagyd, hadd menjen, ne reagálj rá, flörtölj te is. ha akar vmit, mondd, hogy nem érsz rá, vagy hogy fáradt vagy.

2009. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
próbáltál már beszélni erről vele? mert ha nem, akkor kellene, és neki is mondd el ezeket, ugyanakkor ha nem változik, akkor lehet, hogy jobb lenne kiadni az útját, nagyon éretlen lányról lehet szó, aki nem szeret téged.
2009. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
beszélj vele,mondd el neki hogy ez igy nagyon nincs rendben..sok sikert:)
2009. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
hát kellenne majd....de azért írnátok még vmit h mit csináljak vele? vagy mi az ilyen lányról a véleményetek?
2009. febr. 27. 20:45
 5/19 anonim ***** válasza:

17 hónap alatt sem sikerült?? Fiam ezt a lánykát sűrgősen ott kéne hagyni, mert elsuhannak melletted a legjobb csajok, te meg egy kis hülye gyerekes csitri mellett ragadsz le...


Egyszóval szakíts vele és jobban leszel! Szerintem megunt téged, mert nem csináltad még meg. Vagy azt hiszi, hogy ez neked bejön...

2009. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

én már "megcsináltam" volna, ha engedte volna. de meg akarja várni, míg 18 lesz, a nyáron.

megéri vajon ennyit szenvedni érte?

2009. febr. 27. 20:47
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
ezt a lányt hagyd a fenébe!
2009. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
dobd ezt a csajt,keress mást !!! aki érettebb már nyár előtt lehet vmi...(3hónap után)
2009. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem éri meg várni. Nem fogja engedni magát akkor sem. Addig talál magának valami emo-s nyálgépet és szépen megcsináltatja magát a 18 születésnapján.

Te addigra meg találsz egy belevaló csajt, akinek te leszel a mindene!

Hagyd ott, még holnap, mert jön a tavasz és támadnak a hormonok. Jézusom 17 hónapig hogy bírtad ki?

2009. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

állítólag szeret. ezt mondja hétvégén. 7köznap meg mint valami hárpia. persze követelődzni tud: h nem emléxel..stb....miért vagy ien hülye? stb...

válaszokat kérek még!!kiváncsi lennék még több ember véleményére!

ui: az a baj, h az első csajom. hiába jön a tavasz, nekem jön az érettségi + eddig is vártam más csajokra, de nem nagyon jöttek. nem vagyok csúnya, de nem is vagyok brad pitt. lehet többet kéne menni a haverokkal!

válaszoljátok még légy szíves!!!

2009. febr. 27. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!