Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok vele?

Figyelt kérdés
Lányok,hölgyek:járnátok olyan fiúval,akiröl tudjátok hogy szegény,nem sürün van pénze arra hogy elvigyen valahova,vagy ajándékot vegyen,izlés világilag teljesen más világba tartozik,másmilyen zenét hallgat,nem jár el sürün szórakozni?
2011. ápr. 4. 16:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
89%

A pénzhiány nem zavar, ha tanul, és van kilátása valami munkára, amiből a későbbiekben meg tudna élni (azért nehogy már én tartsam majd el őt is, nő létemre...). Az abszolút nem zavar, ha nem visz étterembe/moziba... és így tovább. Az ajándékok sem különösebben izgatnak (bár szerintem egy 200 forintos rózsa szülinapra nem nagy kunszt =)).

Az ízlésvilággal és a zenei ízléssel már nagyobb ellenvetéseim lennének. Például nem bírnék elviselni egy gépzenére élvezkedő pasit magam mellett. De ha nem az a tipikus discos/technos arc, akkor nem zavar, amíg nem erőlteti rám azt a zenét.

Ha meg más az ízlésünk, akkor a probléma már ott kezdődik, hogy nem fog tetszeni neki az öltözködési stílusom, hajviseletem... vagyis kb az egész külsőmet átalakítaná, és fordítva.

Szórakozni én se nagyon járok, elég nekem az egyetem, az edzések és a barátaim.

2011. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
89%
22 éves vagyok, pasival soha nem voltam étterembe, és életemben nem kaptam 5000 Ft-nál drágább ajándékot. Meg sem fordult a fejemben, hogy ezt talán neki kellene állni. Egyébként is hánynom kell a romantikától, nem jönne be a vacsora. A bulizásra szükségem van, de azt is mindig én álltam. Nem tudom hol laknak azok a lányok, akik mindent megkapnak a pasijuktól, de én még 1-et sem láttam,pedig emberekkel foglalkozom. Csak könnyebb a nőkre fogni a csajozás sikertelenségét, mint magunkba nézni..
2011. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
89%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:24


Szerintem neki van igaza es jo latni, hogy vannak meg ilyen lanyok csak az a baj, hogy nekem sem sikerult meg egy ilyet kifogni:( A lenyeg, hogy ne aggodj a penz miatt akinek csak az szamit az annyit is er!!!

2011. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
89%

Nem a pénz a kérdés egy kapcsolatban, hanem inkább az ízlések, érdeklődési körök különbözősége. Szerintem ezt sokkal nehezebb áthidalni.

(A nagy ajándékozási hajcihő egy butaság: vehet toronyórát lánccal, ha egy bunkó, beképzelt, megveszlek kilóra típus a pasi, míg vehet egy szál gerberát, ha egy kedves megértő aranyos srác. Ki melyiket választaná, nem nagyon kérdés (legalábbis remélem).

Elkeserítő az itteni példákat látva, hogy a legtöbb lány elvárja az éttermet, mozit stb. Nekem soha nem fordult meg a fejemben ilyet elvárni. Ha moziba akarunk menni nagy ritkán, vagy felezünk vagy megbeszéljük, hogy most az egyikünk fizet a másik meg majd mást áll.

Nem kötelező elmenni minden hétvégén szórakozni.

Mi a barátainkkal activity partit szoktunk rendezni és nem kerül egy fillérbe se. Nagyon jól szórakozás és csak toll kell hozzá és papír.

2011. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
a lenyeg, hogy te jol tudd erezni magad vele, izlesvilag ide vagy oda...talan meg megismersz valami ujat, amirol eddig fogalmad sem volt, hogy tetszik...a penz pedig: ugy irtad, hogy nem surun van penze erre-arra, nos akkor tehat neha megtehetitek, hogy elmenjetek valahova, ilyenkor nyilvan a te reszedet te fizeted, nem szabad, hogy a penz akadaly legyen, de ha megis, akkor meg ki kell talani olyan kozos programot, ami kevesbe koltseges...az ajandek pedig...mar az igazan nagy ajandek, ha van olyan, akivel szivesen egyutt vagy, akar hol is legyetek...:)
2011. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
30%
A nők 99%-ának a beképzelt,bunkók jönnek be.Ha egy kedves aranyos csávó lenne,akkor eleve nem kellene senkinek,csak barátként. Azért nőcsábász,mert meg van hozzá a bunkó stílusa,amit imádnak a nők. A lányok soha nem fogják bevalanni,mert ők se tudnak róla h ez van. Én is kedves,aranyos srác vagyok/voltam.Sokáig nem volt barátnőm,aztán egyszer kipróbáltam a bunkó stílust..Jövőhéten meg volt az első barátnőm,véletlen?Nem hinném!Aztán körülnéztem és láttam,h 10 nőből 9 bunkó,beképzelt segfejekkel jár,az az 1 pedig valószinűleg azért jár azzal a normális sráccal,mert nem annyira szép.(most csak átlagban beszélek) Tehát nekem mondhat ki mit akar,ez tény és kész!
2011. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
nem..
2011. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 40%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:50


Ezt most komolyan mondtad?

2011. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!