Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok vele?

Figyelt kérdés
Lányok,hölgyek:járnátok olyan fiúval,akiröl tudjátok hogy szegény,nem sürün van pénze arra hogy elvigyen valahova,vagy ajándékot vegyen,izlés világilag teljesen más világba tartozik,másmilyen zenét hallgat,nem jár el sürün szórakozni?
2011. ápr. 4. 16:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Persze. 15/L
2011. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
44%
20 év alatt igen, 20 év fölött már nem, akármit fognak leírni a hölgyek:)
2011. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindenki a pénzt nézi...
2011. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%

persze :)

16L

2011. ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
Mostanság mindenki azt hiszi, hogy minden lánynak gazdag fiúk kellenek, pedig ez egyáltalán nem így van. Nem az számít a legjobban, hogy kinek mennyi pénze van, és az sem számít, hogy különböztök, mert biztos van olyan dolog ami mindkettőtöket érdekel. A legfontosabb, hogy szeressen...
2011. ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes.20 év fölött vagyok már egy ideje,és az eddigi barátaim mind "csórók" voltak.Bár az ízlésük hasonló volt az enyémhez,zeneiskolában és sporteseményeken ismerkedtem meg velük...az elsővel 20 évesen...szóval megcáfoltam a 16:22-es hozzászólót...:)
2011. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
40%
Sorra fognak jönni a "van, aki nem a pénzt" nézi tipusu válaszok. De megnézném, hogy melyik nő nem unná meg a kedves párjával a kikapcsolódás az otthon filmezés, séták, közös főzés, nagy ritkán kimozdulás a barátokkal tenné ki...
2011. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
...és sorra fognak jönni az olyan válaszok is,mint az előző,melynek írója azt hiszi,hogy minden nőt ismer...:)
2011. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fontos, hogy vele tudj lenni, az már csak részletkérdés, hogy hol vagytok...
2011. ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Olyan csóró vagyok, mint a kérdésben leírt ember, szóval az nekem inkább megkönnyebbülés. Viszont aki zenében teljesen más világ, mint én - az csak érzelmileg nulla lehet. Ne is próbálkozzon, mert hányok tőlük.
2011. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!