Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok vele?

Figyelt kérdés
Lányok,hölgyek:járnátok olyan fiúval,akiröl tudjátok hogy szegény,nem sürün van pénze arra hogy elvigyen valahova,vagy ajándékot vegyen,izlés világilag teljesen más világba tartozik,másmilyen zenét hallgat,nem jár el sürün szórakozni?
2011. ápr. 4. 16:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Hé, lányok, én szándékosan nem hordok magamnál pénzt, és még utálom is. Kinek kellek? ;D
2011. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
89%

másfél éve vagyunk együtt a barátommal. még soha nem vitt el étterembe moziba... stb.

nagyon ritkán járunk bulizni. eddig talán 5 ször voltunk.

nem vesz drága ajándékot. néha vesz nekem csokit meg ilyesmit. de ennek ellenére NAGYON SZERETEM!!! és igen! nem csak a pénz számit.

/viszont nem utasitanám vissza ha elvinne étterembe!/ :D

de sztem ezt már elég sokan bizonyitották a világon, hogy az igaz szerelem mindent legyőz. még a szegénységet is!

2011. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

SiriOnatah!


Szóval simán élnél "szerzetesi életet"? Úgy, hogy nincs pénze a pasinak nyáron elmenni, akár belföldre valami szerényebb helyre, csak a munka, munka, s otthonülés és nézni egymást? Nem vesz neked, csak nagy ritkán egy szál rózsát vagy meglepetést. Esetleg születésnapodra, karácsonyra ajándékot? Ne mááár...:P

2011. ápr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
89%
Eddig is így éltem a barátaim mellett.Miért olyan meglepő ez?Nem értem.A mai fiatalok nagy része talán meghalna az unalomtól?:O Ezt nem tudom elhinni...szerintem egyáltalán nem ezek az értékek az életben...
2011. ápr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
42%

SiriOnatah!


És akor téged mivel vettek le a lábadról, ha nem gyertyafényes vacsorával, ajándékokkal, stb? Mert ugye tudjuk, hogy világ vége van, ha a pasi nem vesz rózsát a nőnek, nem viszi el étterembe, nem hivja meg sehova...Számomra eddig ismeretlen világ kapuit nyitottad meg. Kérlek mesélj! Had tanuljak valami újat a nőkről!:D

2011. ápr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Világvége?:D Ne már!:D

Hogy mivel vettek le a lábamról?Kedvesek voltak,figyelmesek,megértőek...tudtam velük beszélgetni,jókat sétálni...ők is aggódtak amiatt,hogy előbb-utóbb megunom őket,görcsöltek a pénztelenség miatt,tulajdonképpen saját magukat nem voltak képesek elfogadni,és pár hónap után a munkába temetkeztek...mindhárom kapcsolatomnak azért lett vége,mert a "kiszemeltjeim" nem bírták hosszú távon az általad szerzeteséletnek titulált helyzetet...

2011. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Csak a statisztika kedvéért!
2011. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
24 vagyok.:)
2011. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Én olyan csóró vagyok, hogy még barátnőm sincs akit nem tudnék elvinni moziba meg vacsorázni. Na ez a gáz.
2011. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
69%

Nálam a zene viszonylag fontos tényező, de a pénz nem számít...

14/L

2011. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!