Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szerelmes belém a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szerelmes belém a barátom, akkor miért van velem?

Figyelt kérdés

Szerintem nem szerelmes belém. Nem becézget, nem az a nyáladzós típus, nem romantikus, nem mutat ki semmit, tehát kívülről nem lehet látni hogy szerelmes lenne:S 1 hónapja vagyunk együtt, szex nem volt. A legjobb barátjának a barátnőjének a barátnője vagyok, úgyhogy nem verne át, ez 100%.

21 évesek vagyunk.


2011. ápr. 4. 10:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Keresi a társaságomat, mindig rám ír msn-en. Bújni bújik hozzám:) Puszi csók minden.. fogja a kezem. Elhív a barátai szülinapi bulijára. A reggelit ágyba hozta nekem, figyelmes:)

Aludni aludtunk már együtt, szex nem volt. Társaságban viszont nem puszilgat, amikor egymás mellett ültünk akkor csak a lábamat simította végig párszor:D

2011. ápr. 4. 14:28
 12/16 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy ő sokkal visszafogottad (és szerintem érzékenyebb) mint az átlag. Legalábbis nekem ebből a leírásból az jön le.

Egyrészt ha nem próbálkozik/erőlteti a szexet, akkor sztem igenis jelentesz neki valamit :) (elvégre mi srácok snasszból nem járunk egy csajjal :D vagy csak szexelni akarunk vagy rendes kapcsolatot).

Másrészt ahogy írtad figyelmes veled, kedves stb (ergó törődik veled), de társaságba teljesen visszafogja magát (én ebből szűröm le h érzékeny lehet).

És van hasonló alkatú barátom, szal lehet nem lőttem mellé :D


20/f

2011. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
És? Hát nem ez kelt benned vonzalmat?! Gondolj bele....ha egész nap 5 percenként azt hajtogatná, hogy mennyire szeret meg imád akkor érdekes lenne??? Jóhogy nem, a lányok legtöbje ezért szakít a pasijukkal mert nem FÉRFIAK. Jah és sztem első hónapban nem is kell annyira mondani, hogy "szeretlek"! Mivel még nem ismeritek annyira egymást. Hidd el a párod tudja mit csinál és meglátot, hogy ez egy hosszú kapcsolat lessz :)
2011. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül baj, ha nem az a romantikus típus. Én barátom is ilyen (volt). Igazából szerintem csak azért nem becézget, mert nincs ötlete, hogy mit is mondjon neked. Meg ezek a srácok szerintem azt akarják megmutatni, hogy ők nem lesznek papucs csávók. Legalábbis én barátom ezt mondja, persze aztán elmagyarázom neki, hogy egy kis figyelmesség és kedvesség nem számít papucs dolognak. Meg az én barátom is csak a 2-3 hónapban kezdett el becézgetni. Addig nem nagyon. Szerintem még csak hozzá kell szoknia, hogy valaki van mellette és figyel rá.: ) nyugi.. nem lesz itt baj:) 18/L
2011. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Sziasztok


Az én barátom is hasonlóan viselkedik, 1 hónapja járunk, szex már volt kb 3hét után, de sztem az nem gond, felnőttek vagyunk én 24 ő 22,amugy is kicsit szégyenlős vagyok elsőre, jobb volt túl esni rajta, mert ugy érzem így közelebb kerültünk, de nem ő erőltette, én akartam. Említettem neki, hogy nem keres minden nap, hpgy mi van velem stb. erre azt mondtana nemár ő nem az a ragadós (amúgy tényleg az van hogy engem is idegesít ha vki az, de ha meg nem pont azért izgat és érdekel még jobban az illető). Mondjuk 1 hónap alatt még bennem sem alakult ki teljesen a szerelem, sztem ehhez még idő kell, de már azt is megbeszéltük hogy gyógyszert fogok szedni, szóval ha nem szúrjuk el, még lehet belőle vmi.Ha nem is mond semmi olyat, meg sokszor szivatja az agyamat (néha azt hiszem komolyan gondolja, de sztem nem), de pl. sokszor puszilgat, fogja a kezem, bemutatott már 1-2 barátjának, és legutóbbi "együttlétünk" után berakta a U2 a One love-t.Remélem ez már jelent vmit! Szerintetek?

2011. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én mindenkinek azt mondom (és az utolsó válaszolónak is), hogyha az egyik félben komolyan felmerül, hogy egyáltalán szerelmes-e belé a másik, akkor szinte 100%, hogy nem az. Az ember ösztönösen érzi, hogy viszontszeretik-e ugyanúgy, szóval ha kételyek vannak, akkor ott valami nem kerek. Többszörösen tapasztaltam ezt és a legutóbbi esetben nagyon csúnyán ráfáztam. Ott az volt, hogy nálam szerelem volt első látásra, soha nem hittem, hogy lehet egyáltalán így érezni valaki iránt és pár hét múlva szöget ütött a fejembe, hogy a barátom is azt érzi-e, mert valami azt SÚGTA, hogy nem. Eltelt pár hónap és közben reménykedtem, hogyha nála nem is volt ilyen villámcsapás szerű a dolog, most már biztos ő is szerelmes. Nagyon féltem ezt megkérdezni, mert minden jel arra utalt, hogy kedves, figyelmes, aranyos velem, sokat dícsért..stb, de nem láttam soha a rajongást és a csodálatot a szemében és a mozdulataiban, szavaiban. Nem is szavak kellettek, mert én se mondtam (vagyis mertem) mondani, hogy szeretlek, de tuti, hogy 1000 km-ről lerítt rólam, hogy olyan szerelmes vagyok mint az ágyú. Ezt akkor többen meg is jegyezték mellesleg a környezetemben, hogy egészen más vagyok... A lényeg, hogy meg szerettem volna ezt kérdezni, de nagyon féltem a választól. Aztán megkérdeztem: a válasza lesújtott. Amire számítottam legbelül: nagyon szeret, rég érezte ilyen jól magát valakivel, de NEM szerelmes. Akkor időt hagytam neki, hogy majd idővel... Ezek után szépen homokba dugtam a fejem 2 évre és bíztam benne, hogy ha legalábbis az első pár hónapban nem volt az, de mostanra már biztos.Én boldogan terveztem a közös jövőt (ebben ő is partner volt látszólag) de egy idő után az tűnt fel, hogy egyre jobban távolodik tőlem, kezd elhidegülni az ágyban is. Visszajött a régi balsejtelmem, hogy hát ezek szerint azóta se szeretett belém. Mindegy, röviden annyi, hogy egyre feszültebbek lettünk, ő (mint aztán elmondta nekem) amiatt, hogy egyre jobban feszélyezte így a helyzet, hogy ő soha nem volt belém szerelmes, én meg amiatt, mert egyre nyilvánvalóbbá vált ez számomra. Ezek után közös megegyezéssel szakítottunk, de soha nem kerültem annyira padlóra, borzalmas hónapjaim jöttek. Az eset tanulsága a következő: ha egy picit is felmerült a kétely, hogy viszontszeretnek-e, arra kerek-perec rá kell kérdezni a másiknál és ha nem a válasz még több hónap eltelte után is, azon a ponton búcsút kell venni. A másik tanulság: olyan nincs, hogy "majd" meg "idővel" jön a szerelem. Idővel a szimpátia és a szeretet alakul és erősödik, a szerelem adott. Azt az ember az első találkozásnál érzi, hogy megfogja-e az illető annyira, hogy fellobbanjon a szerelem. Ha ez az érzés nem jön, akkor később sem fog, ez egészen biztos.
2011. nov. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!