Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szerelmes belém a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szerelmes belém a barátom, akkor miért van velem?

Figyelt kérdés

Szerintem nem szerelmes belém. Nem becézget, nem az a nyáladzós típus, nem romantikus, nem mutat ki semmit, tehát kívülről nem lehet látni hogy szerelmes lenne:S 1 hónapja vagyunk együtt, szex nem volt. A legjobb barátjának a barátnőjének a barátnője vagyok, úgyhogy nem verne át, ez 100%.

21 évesek vagyunk.


2011. ápr. 4. 10:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát lehet h több idö kell neki ahhoz h kialakuljon ez az érzés.A vonzalom megvan köztetek?

Egy tipp: beszélj vele erröl, vagy próbálj egy romantikus estét összehozni.

De miért vagy vele ha ezt érzed? 22f

2011. ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Mit értesz romantikus estén?:) Légyszives fejtsd ki nekem, mert vele egyidős vagy, és kíváncsi vagyok hogy nektek mi számít romantikus estének.

Azért vagyok vele, mert szeretem nagyon. Ha tudnám hogy szeret, akkor tolerálnám is neki hogy nem romantikus, mert tényleg szeretem őt:$ Csak így nyíltan rákérdezni sem szeretnék hogy mit érez irántam. Fáj az igazság néha.

Egyszer már felhoztam a témát, és azt mondta hogy nem az a fajta, és nem tud nyáladzani. Hogy egy hiányzol szó is a gyengeség jele, és hogy a férfiak nem gyengék stb.

2011. ápr. 4. 10:45
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen, a vonzalom megvan köztünk, ezt elfelejtettem írni:)
2011. ápr. 4. 10:51
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem tod mi a romantikus este pl: elmentek pidzzàzni azut sèta de ne te hivd el vedd rà h ö tegye
2011. ápr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem kell egy pasinak nyálasnak lenni ahoz h romantikus legyen vagy szerelmes romantikus az meg a kettesben eltöltött időben fog kialakulni :) mikor már megszoklyátok egymárt sztem szex az nemis kell :) még nem mert ha az első 3-4- hónapban már szex is van akkor könnyen megadhatónka minősülsz =/ szerintem még nemakart megnyilni teljesen feléd:) nehamarkodj el semmitsem majd minden alakulni fog
2011. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mondta, hogy nem szeret, vagy neked is az a bajod, hogy nem egy szappanoperából lépett ki?
2011. ápr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem mondta hogy nem szeret, de azt sem, hogy szeret. Nem azt mondom hogy szappanoperából lépjen ki. De én nagyon érzelmes típus vagyok, és kell hogy érezzem hogy szeret. Még soha senki nem szeretett és át szeretném élni ezt az érzést hogy tudom hogy szeret. Legalább egy kicsit. De semmi becézés, semmi hiányzol, vagy valami.
2011. ápr. 4. 12:25
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Bocs, de egy hónapja jártok, és még nem volt szex.

Lehetséges hogy csak te veszed úgy hogy jártok?


ùgy értem, ha én egy hónapja járnék egy lányal, és még nem volt szex, akkor nem tudom, ellég furcsán hangzik.

20/F

2011. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Nem azt mondom hogy feküdjél le vele, és akkor jó lessz.

Csak hogy lehet nem olyan "komoly" a kapcsolat még hogy van erös érzései

2011. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az furcsa, amikor már egy hónapon belül szexelnek...

A szexnek köze nincs a dologhoz.

Nos kérdező, lehet ő tényleg nem nyáladzós típus, nincs ismerősöd aki esetleg volt barátnőjét ismerte, hogy azokkal hogy viselkedett? Egyébként szerintem még egy nem romantikus férfinél is alap, hogy mondja, szeret, hiányzol neki, meglep valamivel. Könnyen lehet viszont, hogy ennyi idő alatt a szerelem még nem alakult ki benne. És a tetteiből milyen következtetést vonsz le? Keresi a társaságod, bújik-e hozzád, puszil, csókol simogat, szerintem ahogy egymás szemébe néznek az emberek az is sok mindent elárul.

2011. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!