Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen típusú lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú lányoknak jönnek be a félénk fiúk?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem például igen. Én is félénk vagyok. De nem általánosítanék.

21/L

2011. ápr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az olyan lányoknak, akik szeretnek irányítani egy kapcsolatban.
2011. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első válaszoló! Egy kicsit esetleg bővebben ki tudnád fejteni, hogy mit szeretsz bennük, vagy miért szimpatikusak?
2011. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ez amúgy nekem kicsit álszentségnek tűnik , a legtöbb lánynak bejön olyan fiú aki félénk , de annyira hogy beszéljük ezt át egy üveg bor mellett , vagy mellettem majd megnyílik

aztán ha összefutnak egy igazi félénk fiúval akihez munka kell , az már sok

2011. ápr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt, mert megértene. Ez azért nagy előny. :)

Másrészt, kicsit önző módon abban reménykedek, hogy jobban részese lennék az életének, több mindenbe bevonna, és én is több mindenbe tudnám vinni őt. Leginkább azokra a típusú pasikra gondolok ellenpéldaként, akik életük nagy részét maguknak tartják fent egy párkapcsolatban is. A félénkebb barátaimmal sokkal jobb volt az együttlét, és gyakoribb is volt. A másik típusból is kijutott, de ők túlzottan el voltak foglalva a maguk hülyeségével, és nem is érdeklődtek az iránt, ami meg az én életemet alkotta (pedig cseppet sem unalmas). Legyen magánélete, olyan, ami független mindenki mástól, és csak az övé, de van egy határ. A félénkebbek között sokkal több arany középutat vettem észre.

2011. ápr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na jó dehát a félénkség az nem kimondottan férfias tulajdonság. Én is fel tudok sorolni csomó olyan tulajdonságot egy lányban ami jónak tűnik, de ha találkozom egy olyan lánnyal, akkor rájövök, hogy mégsem ez kell nekem. Tehát a félénk srác nem valószínű, hogy túl sűrűn kelti fel a nők figyelmét.
2011. ápr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Talán a magabiztosabbaknak, de nem tudom. Én nagyon félénk vagyok és nekem a magabiztos pasik jöttek be mindig, ilyen párt is választottam.
2011. ápr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát sztem akárkinek bejöhet, én félénk vagyok, mindig elhatározom h mostantól bátrabb leszek meg ilyenek... De ez van nem tudok megnyílni teljesen egy új társaságban, de ha olyanokkal vagyok akiket ismerek akkor ott jól érzem magam, de am ha találkozok egy szép lánnyal és beszélgetünk akkor jön ez a félénkség leginkább. Hát nem tudom talán belém szeret valaki így is már volt rá példa szerencsére, lehet még lesz :D.

16F

2011. ápr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én igazából csak az elején vagyok félénk. Ha látom, hogy a lány barátságos és hajlandó kommunikálni, akkor megnyílok és szívesen beszélgetek.Amúgy 24f
2011. ápr. 3. 23:53
 10/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:28


Tetszik nagyon a szemlélet módod.

Ha például te kapcsolatban vagy egy ilyen fiúval akkor te hogyan képzelsz el mondjuk egy közösen eltöltött hétvégét az illetővel ?

Illetve mint azt írtad is, hogy több dologba bele tudnád őt is vinni. Itt mikre gondolsz pontosan ?


21/F

2011. ápr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!