Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kezdjem facebookon?

Figyelt kérdés
Még sose ismerkedtem neten :S De van egy srác, nagyon tetszik, már az ismerősöm... levelet akarok neki írni,de nem tudom, hogy mit írjak =/ pl: szia, aranyosnak tűnsz, szeretnélek megismerni... szerintetek?
2011. ápr. 3. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

úúúrtisten. Te, én nem vok nagyon öreg, de ne a facebookon keresztül szedd már fel! Hívd el valahova. Manapság már nem furcsa, ha a lány kezdeményez. Hívd el sétálni, dumáljatok. Ne chat-eljetek, meg bökdössetek, meg "lájkoljatok"!!!


Ne legyél kocka

2011. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyesmi üzenet kezdésnek jó lesz, de szerintem se sokáig levelezzetek, minél előbb találkozzatok. Annak nincs semmi értelme, ha leveleztek hónapokig, élőben meg kész szerencsétlenség, és elvett hónapokat az életedből... csak jó tanács. (de a bökdösést felejtsd el, lájkolni meg csak akkor lájkold bármijét is, ha már ismered)

21L

2011. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

én is úgy gondoltam, hogy mindjárt az első levélben esetleg utalok egy találkára...

amúgy 16/L

2011. ápr. 3. 21:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt javaslom: [link]
2011. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen. Írdd neki, hogy nagyon szimpatikus és hogy lenne-e kedve találkozni személyesen?:) hajrá! ;)


16/L

2011. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tsz-tag ***** válasza:
szerintem kezd azzal hogy letörlöd magad az oldalról :D
2011. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyan már, ne legyetek ilyenek! Ha egyszer csak a neten van lehetőség, akkor miért ne írhatna neki facebookon?


Nem ismerek olyan korombeli srácot aki ne örülne ennek, és egy találkába biztosan belemegy. Tulajdonképpen mindegy mit írsz. Legyél őszinte, az már önmagában szimpatikus. Persze ha kitalálsz valami vicceset az is jó, de nem kell túl cifrázni. Az aranyosnak tűnsz, szeretnélek megismerni szerintem tökéletes. Sok sikert! :)


16/f

2011. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kibacott facebook.
2011. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszolóknak ;)főleg az uccsó előttinek :) aranyos voltál :D
2011. ápr. 4. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!