Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ennek az érzésnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az érzésnek a kiváltó oka?

Figyelt kérdés
Ha pl egy kapcsolatra gondolok, vagy csak nézem boldog párok képeit neten, rosz érzés fog el...nem tudom elhinni magamról h velem is boldog lehetne valaki, és én vele. Miért érzem ezt? Néha ugy rám tud törni ez az érzés, olyankor van az h senkire nem vágyom csak h magam legyek. Vélemények, mások..?
2011. ápr. 3. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam ez pont fordítva van ha látok egy párt akkor örülök egy kicsit hogy ők boldogok de van mellette egyfajta rossz érzés hogy én meg egyedül vagyok.
2011. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Nagyon vágyom arra, hogy legyen valaki aki szeret, ugyanakkor nem tudnám elfogadni, valahogy bizarrnak érezném, hogy valaki ENGEM szeret. Lehet az önbizalomhiány és túlzott magány miatt érzem így... Eddig egy barátnőm volt, Ő tudta, hogy nekem ez... furcsa. Előtte mikor mondta, hogy nem tudja mit érez irántam, én mondtam neki, hogy szerintem velem nem lehetne boldog... de Ő kitartott amellett, hogy neki én kellek és senki más, meg hogy mennyire szeret, imád stb... Erre 3 hónap együttlét után egyik napról a másikra közli, hogy sosem szeretett, és hogyan is gondolhattam komolyan. Mit mondjak "jól" esett... Azóta még sz*rabb ez az általad is leírt érzés.

20/F

2011. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem tudom elhinni magamról h velem is boldog lehetne valaki


A legfontosabb kerdes amit onmagadnak kell feltenni> TE boldog vagy ONmagaddal????

Mert ha nem, akkor kezdj el surgosen dolgozzni/javitani/apolni a sajat magaddal valo kapcsolatodon, mielott elvarnad barkitol is, hgy veled boldog legyen.

Az onszeretet az elso, utana jon masok szeretete. Aki egy kapcsolatban azt varja el a masiktol, hogy szeresse ot, de onmagat nem szereti, az kivetel nelkul zatonyra fut elobb vagy utobb.

2011. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!