Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon félreértem a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félreértem a dolgot?

Figyelt kérdés
szóval, van egy osztálytársam. 9.esek vagyunk. most imserkedtünk meg. egyből jóba lettünk. mindenből ugyanazokat szeretjük, még az agyunk is egyre jár. tényleg nagyon passzol a dolog. így hát barátok lettünk. én mostmár többet érzek mint barátság...de ő ezt nem tudja. fogalmam nincs mit érezhet...kedves, meg minden bár a barátságból kifolyólag szokott szívatni. amíg a suliban vagyunk addig minden percünket együtt töltjük, ráadásul egymás mellé is ültettek minket mivel megkértük az ofőt. iskolán kívül sokszor felmegyek hozzá. én nem tudom h az ilyen fiú-lány barátságokban meddig mehet el a fiú és meddig a lány. sokszor érünk egymáshoz, ő bökdös meg ilyenek. meg piszkál mint egy kisgyerek. szoktunk néha ölelkezni, puszi is van néha (de nem találkozáskor...). ő meg olyat csinált múlkor mikor fennt voltam nála h felelsz vagy merszezni akart. belementem. olyanokat kérdezett h szűz vok e még meg ilyen témájú dolgok...aztán meg h le merem e venni a pólóm...ok ez még játékból meg is volt. de utána meg h lemerem e venni a melltartóm is...na mondom azt már nem. mindennel megpróbált rávenni. mondta h bármit megtesz, meg minden. meg h az egyik csajával is így jött össze. aztán végülis nem tettem meg. ráadásul a sors fintora h utána még a liftbe is beszorultunk...ekkor is mondta h most már igazán levehetném...de nem. szerintetek ez még normális??
2011. ápr. 2. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem tuti hogy bejössz neki!
2011. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kiéhetett kis hülyegyerek -.-"
2011. ápr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csak, hogy bejössz neki, de még meg is akar dugni...
2011. ápr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát azért azt mégse...nem vagyok ribanc, h csak úgy itt vok tessék, dugjál meg...
2011. ápr. 2. 23:44
 5/7 anonim ***** válasza:
nem azt írták, hogy meg FOG dugni, hanem hogy meg akar dugni. és az nagyon is látszik, hogy tényleg meg akar.:) De hogy érzelmileg több-e részéről mint barátság, azt nem tudom, mert nekem az összes nagyon jó fiú barátom zokszó nélkül benne lenne egy kis baráti szexben, ettől függetlenül nincsenek belém esve:D szóval nem tudom, hogy mit érez a srác.bejössz neki, de hogy érzelmileg mennyire kötődik hozzád, azt nem igazán tudnám megmondani:)
2011. ápr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igazatok lehet...jajh. de ez olyan rosszul esik. hisz szeretem. ő meg valószínű h csak meg meg dugna...
2011. ápr. 3. 00:18
 7/7 anonim ***** válasza:
9.es korban mindenkinek ezen jár az esze, szóval ettől függetlenül még szerethet, ne add fel
2011. ápr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!