Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mennyi ideig küzdötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyi ideig küzdötök azért a lányért aki nem adja könnyen magát?

Figyelt kérdés
Természetesen a lány egyértelmű jeleket küld,hogy ti is bejöttök neki,de mégsem adja könnyen magát.
2011. ápr. 2. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2010.dec 7-től 2011.jan 9-ig (igaz már vége...)
2011. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

maximum 1-1,5 hónap. ezalatt kiderül hogy csak szórakozik, vagy valóban akar is valamit. nem kell sok dolog történjen, elég egy csók is, csak legyen haladás ez idő alatt.


21/F

2011. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
én speciel egy lányért sem küzdenék sem szakítás megelőzése miatt , sem azért hogy összejöjjön velem...:S
2011. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Fecc ***** válasza:
100%

Tavaly volt egy 5 hónapig tartó Küzdés..

eredménye semmi.


Most is küzdés van,van esélyem is,de a jelenlegi hapsi nem akar le lécelni..


Egyébként,addig szoktam küzdeni,míg látom értelmét,vagy nem adja a tudtomra,az illető,hogy hanyagoljuk a dolgokat.

2011. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szóval a lány egy "nem könnyű eset" ?

Én figyelek de nem látom a jeleket.

2011. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ameddig értelmét látom
2011. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%

Nem adja könnyen magát?:D Miért ki ő?Sok szép lány van, rengeteg, akkor keresek mást, én nem adom magam könnyen a nőknek, ki kell derítenem, hogy érdemes-e a csaj arra, hogy bármilyen kapcsolatot is létesítsek vele.

21f

2011. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Értem speciel 3 hónapig járt a párom. És azt mondta nekem, hogy pont ez tett számára érdekessé. Hogy nem adtam magam. Most, 5 év után is ugyanúgy szeretjük egymást, mint az elején.
2011. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért lány nyelven az "egyértelmű jel" egészen mást jelent.
2011. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Panda Péter ***** válasza:
pár hét. ha ezalatt csak játszadozott velem, vagy nem tudta eldönteni mit akar, és semerre nem halad az egész, megunom a dolgot. persze ha vakszerelmes vagyok, akkor ez az idő kitolódhat nagyon messzire is, de ha már észreveszem hogy balek vagyok nagyon, akkor visszavonulót fújok.
2011. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!