Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért csinálja ezt? Mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálja ezt? Mit akarhat még?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel majdnem összejöttünk de hagytuk a dolgot mert még mindig szereti az exét és nemtudja mit akar. Én nagyon szeretem őt és folyton rágondolok, de nem akarok szenvedni hogyha összejönnénk akkor visszamenne hozzá és ezért mondtam neki hogy ne csináljuk ezt akkor. És azóta mindig rámír és olyan mintha semmisem történt volna, úgy beszélünk meg minden mint azelőtt. és egyhétig nem beszéltünk aztán írt hogy mindig várja hogy ráírjak meg olyan aranyos mindig amikor beszélünk, csak most ezt annyira nem értem. mit akarhat még? mit csináljak? mert én szeretném ha tényleg lenne valami de ezek után? vagy hagyjam? vagy találkozzak vele és lesz ami lesz? miért csinálja ezt?

lécci normális válaszokat :) köszönöm


2011. ápr. 2. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Tisztázd vele, hogy milyen a viszony azzal a másik lánnyal. Ha már szabad, akkor rajta!
2011. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha így törődik veled akkor biztos érez valamit utánad.!! Kriszta
2011. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!