Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor ő mit akarhat? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ő mit akarhat? A barátnőm 3 év után szakított velem mert azt mondja már nem szeret és keressek más nőt...

Figyelt kérdés
Nekem ez nagyon fáj mert ugyérzem,semmi olyant nem csináltam,hogy elmenjen.De megfogadtam,hogy erős leszek,tisteletben tartom a döntését és nemkeresem.Viszont ő keres telefonon.Tegnap feljött hozzám,beszélgettünk(semmi veszekedés)majd megkérdezte,hogy miért nem közeledek hozzá.(bár azt mondta,hogy ő nemszeretné csak furcsa neki)Most nemtudom mitévő legyek?Nagyon szeretem de nemtudom mitakarhat valójában....
2009. jan. 4. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokszor szerintem még a nők sem tudják, hogy mit akarnak.
2009. jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azt várta hogy majd a nyakába borulsz és visszakönyörgöd magad.

Nagyon jol tetted hogy nem hodoltál be mert igy lehet hogy vissza tod szerezni. Kicsit huzd az agyát

2009. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akarni semmit sem akar csak most, hogy szakitott veled rájött, hogy mit veszített. Fogadd meg a tanácsát és keress más nőt!
2009. jan. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már egyszer szakított velem.Akkor én kezdeményeztem a dolgot.De most másodszor már nagyon fáj és haragszom is rá.De ha ő nem lép akkor sajnos szétmegyünk örökre.Amit nagyon sajnálnák...
2009. jan. 4. 10:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne sajnálkozz hanem állj a sarkadra, légy férfi és nézz egy másik lány után akinek nem az lesz a legfőbb dolga, hogy a bolondját járassa veled.
2009. jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az történt, hogy már nem szeret. Csak ugye 3 év sok idő, ragaszkodik hozzád és hiányol, de ha újra összejönnétek, előbb-utóbb úgy is megint előjönne ez a probléma.

Szóval keress másik lányt, őt pedig felejtsd el.

Énszerintem:D

2009. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!