Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a történetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a történetről?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok.Párommal 9 évet voltunk együtt.Mint kiderült én Őt egyátalán nem ismertem.Soha nem foglalkozott igazán velem.A szex sem működött a kapcsolatunkban.A párom mellett lett egy barátom,amit én neki el is mondtam.Sőt nem is érdekelte.Sokszor el is vitt hozzá.Tudom ,ilyen nincs.De sajnos van.

Esténként mikor ha za tévedtem mindíg kérdeztem a páromat merre voltál,mit csináltál?Ő erre mindíg azt felelte,hogy átment dumálni ide egyik közeli kocsmába,vagy pl sétálgattam stb..

Hozzá teszem Ő vállalkozó .Naponta későn ért haza.reggel 6-este 8-ig "dolgozott".Azt is tudni kell,hogy van 1 fia,akit 9 éve nem látogatott.Állítolag.

Nekem pénzt alig adott haza,épp csak a csekkekre valót.Még a rezsire sem akart adni.

Egy szép napon beállított azzal,hogy megy vmi árubemutatóra.Vigyem el.Hát én nem vittem,mert tudtam ilyenekre én sosem tudtam elcincálni,és nagyon sehova sem.Elment gyalog.este kérdeztem tőle Na mi volt?Erre Ő ,ó csak dumáltak stb...Mígnem 2 nap mulva beállított 55ezer Ft-os csomaggal amit a bemutatón vásárolt.És félvállról elnyomta,hogy mintha be is lépett volna.Meg ez pontszám.Elborult az agyam ,mert Ő tudtam ilyenekbe sosem menne bele.És mégis kinek pontszám?Mert ugye nekem erről sem kell tudnom.Hozzá teszem a sógornőm és annak a férje a párom testvére végig tudtak mindenről.Én nem.Szóval kiborult a bili szakítottunk,.

Én az idegosztályon kötöttem ki.

Felhívtam onnét a páromat sírva,kérdeztem hazajössz még?Erre ő azt,hogy NEM.És kinyomta a telefont.

4 nap könyörgés után kiengedtek a zártrol.Sikerült beszélnem a párommal nagy könyörgés árán.Megtudtam,hogy egy közös nő ismerőssel él már a hátam mögött kb másfél éve.Luxuslakást bérelnek a belvárosban.És a kisfiát is odahordja.ott élnek családi életet.Hozzá teszem a nő tényleg egy szörny és idősebb nálam,sőt gyereke is van.Megtudtam azt is ,hogy amikor a párom dolgozott mindíg odajárkált a munkahelyre.Én barom sosem néztem utána.azt hittem én őszinte vagyok hozzá,akkor ő is az lesz hozzám.Sőt,sok helyre tartozik is mint megtudtam.

itt hagyta a két autót,lakást mindent.Mindenünk meg volt.és én még mai napig várom haza.tudom hiába.És nem is kéne,de mégis valahogy aggodom érte.Mert én mindentől függetlenül most is ŐT szeretem.És aggodom érte.Mert neki én fogtam a kezét.vagy lehet mégsem.

Sokmindenre fény derült.rengeteg jellemtelen dologra.Lehet még a volt feleségével is kibékült.pedig ,hogy szidták,szórták 10 évig egymást.

Mindennek ellenére nagyon jó lenne legalább egyszer beszélni a dolgainkról,a miértekről.Én sem vagyok hibátlan,de hazug és jellemtelen sem.Annyira szeretném visszaforgatni az időt,amikor együtt voltunk.

vagy legalább lenne esély,hogy újra kezdhessük??


2011. ápr. 2. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el , jobb neked nélküle , nem vagy öreg, még bőven találhatsz mást . csak azt nem értem , hogy ha végig ilyen volt kb akkor miért maradtál eddig vele?


nincs neked semmi önbecsülésed, simán elhagyhattad volna, hamarabb, hisz úgy is találhattál volna jobbat.

2011. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
reméltem jobb lesz.és elment az idő.sőt,sokszor magamat okoltam.
2011. ápr. 2. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Minek újra kezdeni??

Már ott régen vége volt,hogy neked szeretőd lett,és ő el is kísért..HA egy férfit ez nem zavarja,akkor egyértelmű,hogy soha nem is volt szerelmes beléd.Az egész kapcsolatotok egy nagy hazugságra épült..Ezért is kérdezem.Minek olyan szekér után szaladni ami nem vesz fel???

Ha ott maradt az autó,lakás,akkor örülj ennek,hogy nem nulláról kell kezdened újra..Lépj túl rajta,és keres valakit aki tisztel,és szeret téged..

2011. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj rám kedves!


Most azért szeretnéd visszaforgatni az időt, mert fájnak a sebek. De ha visszaforgatnád, akkor nemcsak a szép dolgokat, hanem a fájdalmas felismerést és a szakítást is újra át kellen élned.


Hosszú távon, hidd el, csak az a jó, ha lezárod a múltat, és előre nézel. Nála már csak jobb jöhet!


Fel a fejjel!!!

2011. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak az új nője cinikusan röhög ha meglát az utcán.ráadásul a kocsi hiteles,amit nekem kell nyögni.szóval nehezen zárom le az ügyet sajnos.
2011. ápr. 2. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!