Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan hogy általánosb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy általánosban beleszeretettek egy fiúba/lányba és még mindig több éven át szeretted/szereted?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Lettem szerelmes általánosba, de mára már csak kedves emlék és mosolygok rajta. Szóval nem szerettem évek múltán is.
2009. febr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy olyan barátom, akivel 7-8.ban bujkáltunk a nyilvánosság elől. Ő volt a suli legrosszabb gyereke, többször bukott, cigizett, füvezett, stb, ami abban a korban illik. Ma már csak barátok vagyunk, nem is igazán beszélünk, de tudom, hogyha segítség kéne, és tudna segíteni, bármikor felhívhatom és én is ugranék, ha szüksége lenne rám. Szeretem még ma is, de nem úgy, mint akkor.


20/L

2009. febr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14 évig voltam reménytelenül szerelmes a szomszéd srácba, és a 14. évben odajött, hogy akkor most járna velem, én akkor már nemet mondtam.
2009. febr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Volt. Általános után 2-3 évig nem kerestük egymást, aztán újból összetalálkoztunk, és még 6 évig tartott a kapcsolat.

A felnőtt világban való érvényesülésről (pl. anyagiak fontossága) nagyon más elképzelésünk volt, főleg emiatt váltak külön az útjaink.

2009. febr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Volt egy srác, aki, mint utólag kiderült általános iskola alsó tagozat óta oda volt értem, de csak kb 10 évvel később merte elmondani, mikor egy helyen dolgoztunk, és egy nap együtt mentünk haza.

Sőt, még akkor is úgy "mondta el", hogy a kezembe nyomott egy szerelmes levelet, hogy ezt valaki küldi nekem, de majd csak otthon olvassam el. Abban írta le részletesen, hogy a hosszú éveken át miket érzett, pontosan emlékezve, leírva olyan eseményeket, amiknek én nem is tulajdonítottam jelentőséget. Hogy már attól is remegett a lába, ha rámosolyogtam.

Szegény, nagyon sajnáltam, soha nem gondoltam volna, hogy ennyire félénk és ennyire oda van értem. Ha előbb elmondja, talán lett volna valami köztünk, mert nagyon klassz pasi volt amúgy. Csaképp eszembe se jutott soha, hogy tetszem neki. De amikor kiderült, már komoly barátom volt, aki később a férjem is lett.

hát ilyen is van

2009. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5 évig szerettem egy fiút,onnantól,hogy elsős gimis lettem.Nagyon menő srác volt,de nem érdekelte a szerelem.A végére belémszeretett,de soha nem jöttünk össze,mert én addigra besokalltam és most boldog kapcsolatom vagyok mással.Ő meg azóta is reménytelenül szeret.Ilyen az élet.
2009. febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én már 2 éve szeretek egy srácot de nem érdekli őt se a szerelem pedig tudja hogy oda vagyok érte:(
2009. febr. 27. 15:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én beleszerett egybe de ő a másik suliba járt.Csak a városban láttam sürün.Egyszer volt hogy beszélgettünk.És olyan is előfordult hogy a barátnőmtől rólam kérdezősködött ez 2 éve volt nyáron.Akkor még a száma is megvolt és volt hogy írt 1-2 sms-t is.Utána hónapokig nem láttam.A száma már nincs meg.Ugy tünt végre sikerült elfelejtenem de 2008 szeptember 1-én megtörtént a legrosszab dolog amitől tartottam.Átíratkozott abba a középsuliba ahova én járok és szinte minden nap látom őt.Nem szol hozzám nemis köszön.Mindig csak ott áll és engem bámul.Egész nap ennyit csinál.Nemtudom miért csinálja.Már nem szeretem csak tetszik nekem.De igy olyan nehéz őt elfelejteni ha fojton ott van és a képembe bámul :S
2009. febr. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Gondolom.:S

És köszi a választ.

2009. febr. 28. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!