Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallottál már olyanról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottál már olyanról, hogy egy fiú és egy lány az általánosban utálták egymást, vagy csak éppen el se tudták képzelni hogy barátok legyenek, utána pedig összejöttek? Mondjuk 20 évesen vagy utána?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 07:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Teljesen normális dolog.
2010. nov. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ismerős körökben is van jó néhány példa erre.
2010. nov. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze! szerintem is teljesen normális a dolog. Változnak az emberek.

Sőt én az összes pasimmal úgy jöttem össze, hogy előtte nagyon gyűlöltük egymást.

2010. nov. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
A volt élettársam a volt feleségével.Elmondása szerint ki nem állták egymást, aztán mikor elkezdtek bejárósak lenni, egy bandába kerültek, és össze jöttek.Hamar terhes is lett a csaj, össze házasodtak, de 9 év után elváltak.
2010. nov. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én és a párom nem voltunk túl jóban általánosban. Nem utáltuk egymást, de nem is volt közös témánk. 25 év múlva összejöttünk és már 4 éve szeretjük egymást, egy pár vagyunk.
2010. nov. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim nem csípték egymást az egyetemen, aztán egymásba szerettek. Igaz, manapság megint nem csípik egymást:(
2010. nov. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ritka, irodalomban is előfordul, pl. James Potter és Lily Evans.
2010. nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, attól hogy valakik 14 éves koruk előtt, gyerekként nem jöttek ki jól, 5-10 évvel később simán fordulhat a kocka, ezekben az években rengeteget változik az ember.

Én a mostani párommal nem jártam egy általánosba (én 20/L ő 21/F), de tudom róla hogy az osztály legrosszabb gyereke volt, tanároknak beszólogatós, lusta, cigizett egy ideig 6.-os korában, több igazgatóit kapott... Biztos vagyok benne, hogy nagyon ellenszenves lett volna, mert én meg az igazi szófogadó csendes jókislány voltam, és megvetettem az ilyen fiúkat. :)

Most a barátom építészmérnöknek tanul az évfolyam egyik legjobb átlagával, kitűnő érettségi után, udvarias, figyelmes, kedves, a tanáraival nagyon jó a viszonya, nem dohányzik, nem drogozik, rendszeresen sportol...


Változnak az emberek. :)

2010. nov. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

az utálatot cska egy lépés választja el a szerelemtől.

Nem volt közömbös, nem szeretted, vagyis már akkor is erős érzelmeket váltott ki belőled.

2010. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

mi csak elvoltunk egymás mellett általánosban aztán most egy éve összejöttünk és jól elvagyunk:D

25/N

2010. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!