Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallottál már olyanról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottál már olyanról, hogy egy fiú és egy lány az általánosban utálták egymást, vagy csak éppen el se tudták képzelni hogy barátok legyenek, utána pedig összejöttek? Mondjuk 20 évesen vagy utána?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 07:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Páromat ki nem állhattam nagyképű nagyszájú vagány volt amikor megismertem el nem tudtam volna képzelni hogy vele kapcsolatot létesítsek..... 5 éve tart megfűzött a dumájával!:)
2010. nov. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én általánosban még nem is ismertem a párom. 17 évesen ismertem meg, akkor ő már 24 körül volt. Az akkori párom haverjai közé tartozott, rettenetesen utáltam, nagyképű, arrogáns, "Nekem egy nő sem tud nemet mondani" hozzá állása volt, de tényleg minden nőt megkapott, csak csettintenie kellett. 2 évet jártunk az akkori barátommal. Ezzel a haverjával 20 éves koromban volt alkalmam közelebbről megismerkedni. Beleszerettem, rájöttem, hogy a felszín alatt rengeteg érték rejlik. 4 éve vagyunk együtt, babát tervezünk.
2010. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!