Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak erről: ne maradjak szűz, így elbúcsúzni?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, öt hónapig volt egy barátom. Különböző okok miatt (semmi durva, mint szándékozás károkozás a másiknak, vagy félrenézegetés) úgy döntött, nem akar már engem, és nem akar kettőnkért erőfeszítéseket tenni. Én még szűz vagyok. Vele petting volt, több nem, odáig már nem jutottunk, nem is tudtunk sokat találkozni.


Soha nem fejezte nekem ki az érzéseit, és sajnos nem is viselkedett úgy, hogy abból egyértelműen érezzem, hogy szeret. A szakításkor, az utolsó beszélgetésünkben is csak ezeket fejezte ki. Hogy ne maradjak szűz, és még annyi mindent kipróbálhattam volna vele, én nem használom ki a lehetőségeket eléggé.


Nagyon bánt, hogy a legszebb dolgok ezek voltak, amiket mondani tudott nekem.


Neki előttem volt egy 4 éves párkapcsolata, ő már 19 évesen talűlt valakit, akivel komoly kapcsolata lehetett. ...Bántott, hogy ezt mondta nekem, mert nálam ez nem tudatos döntés volt. Gimiben nem volt barátom, az egyetemen meg olyan srácot ismertem meg (kettőt), akikkel kiderült, hogy az értékrendünk miatt nem férünk össze, így 1-2 hónap ismerkedés után vége is lett, velük nem is akartam lefeküdni. Persze ha lett volna már normális kapcsolatom olyannal, akit szeretek, már én sem lennék szűz. És vele, a barátommal szerettem is volna megtenni, de már nem kerülhetett rá sor, mert be akarta fejezni velem.


De nem értem, miért kellett nekem ilyeneket mondania... Ha mást nem tudott mondani, inkább ne mondott volna semmit. Szerintetek hogy kéne ezt felfognom, hogy könnyebb legyen átlépni rajta?


2011. ápr. 2. 12:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy hála istennek, nem vele vesztetted el.
2011. ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Sajnos igen.
2011. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Biztos találsz valakit, aki megérdemli a bizalmadat. Pár év múlva megbánnád, hogy neki adtad a szüzességed.
2011. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Jusson eszedbe, az, hogy az ilyen ember miatt nem érdemes keseregni. Éshidd el, majd találni fogsz olyat, aki szeretni fog, és ki is fejezi az érzéseit irányodba.Egyébként ezzel vigyázz, most már van kapcsolati tapasztalatod, tehát tanulj belőle, és ne húzd halaszd a dolgokat ilyen sokáig, ha a másik fél részéről ennyire közömbös a viselkedés. Mert ez így nem normális, ha a fiú nem udvarol neked, nem keres, nem mond szépeket, nem reagál a te kezdeményezéseidre, akkor nem szeret!!!!!
2011. ápr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi neked is utolsó válaszoló. Csak sokáig azt hittem, szeret ő azért, csak nem fejezi ki az érzéseit. Mondta is anno, hogy "a férfiak nem nagyon szokták, és tudják kifejezni az érzéseket", és ő nem embere a szavaknak. Viszont mikor már találkozni se akart igazán... akkor éreztem, hogy nem csak erről van szó.


De talán már ennyivel is okosabb vagyok.

2011. ápr. 2. 18:44
 16/17 anonim ***** válasza:

szia!

Szerintem örüljhogy csak 5 hónapot vesztegettél el az életedből emellett a srác mellett!Nem írtad,hogy ő számodra mennyire volt fontos,és persze "nem is tudtunk sokat találkozni"...Én azt mondom egy egészséges kapcsolathoz kell a napi találkozás és heti több együttlét.Nem vagy lekésve semmiről,és tudni,érezni fogod azt,amikor egy srác valóban szerelmes beléd(és a legjobb lesz,ha abba a srácba majd te is szerelmes leszel).Mert ahol szerelem van,ott nincsenek korlátok,nincs türelmetlenség,elégedetlenkedés,hanem happy minden:)

Csak fogadd el,h ez a srác ilyen volt,tanulópénznek jó volt.Kár ezen gondolkozni,eljön a te időd is,ennél jobbat érdemelsz!23N

2011. ápr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 almighty77 ***** válasza:

szia kedves kérdező! sajnálom ami történt veled , de hidd el ez a srác nem érdemelt meg téged, örülök hogy nem adtad magad neki oda, majd ha találsz egy srácot akivel boldog leszel és megkapsz tőlle mindent és ki is tudja mutatni az érzéseit, na ő megérdemel téged, de legyél nagyon óvatos, sok féle férfi van, de hidd el vannak még rendes, szeretni vágyók is, akinek célja boldoggá tenni egy ilyen kedves lányt mint amilyen te vagy, egy életen keresztül.


sok sikert


34F

2011. ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!