Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak erről: ne maradjak szűz, így elbúcsúzni?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, öt hónapig volt egy barátom. Különböző okok miatt (semmi durva, mint szándékozás károkozás a másiknak, vagy félrenézegetés) úgy döntött, nem akar már engem, és nem akar kettőnkért erőfeszítéseket tenni. Én még szűz vagyok. Vele petting volt, több nem, odáig már nem jutottunk, nem is tudtunk sokat találkozni.


Soha nem fejezte nekem ki az érzéseit, és sajnos nem is viselkedett úgy, hogy abból egyértelműen érezzem, hogy szeret. A szakításkor, az utolsó beszélgetésünkben is csak ezeket fejezte ki. Hogy ne maradjak szűz, és még annyi mindent kipróbálhattam volna vele, én nem használom ki a lehetőségeket eléggé.


Nagyon bánt, hogy a legszebb dolgok ezek voltak, amiket mondani tudott nekem.


Neki előttem volt egy 4 éves párkapcsolata, ő már 19 évesen talűlt valakit, akivel komoly kapcsolata lehetett. ...Bántott, hogy ezt mondta nekem, mert nálam ez nem tudatos döntés volt. Gimiben nem volt barátom, az egyetemen meg olyan srácot ismertem meg (kettőt), akikkel kiderült, hogy az értékrendünk miatt nem férünk össze, így 1-2 hónap ismerkedés után vége is lett, velük nem is akartam lefeküdni. Persze ha lett volna már normális kapcsolatom olyannal, akit szeretek, már én sem lennék szűz. És vele, a barátommal szerettem is volna megtenni, de már nem kerülhetett rá sor, mert be akarta fejezni velem.


De nem értem, miért kellett nekem ilyeneket mondania... Ha mást nem tudott mondani, inkább ne mondott volna semmit. Szerintetek hogy kéne ezt felfognom, hogy könnyebb legyen átlépni rajta?


2011. ápr. 2. 12:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ezt mindennek hívják, csak nem szerelemnek, legalábbis a másik fél részéről... vigasztaljon ez, okos vagy!!
2011. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem volt valami szerelmi kapcsolat, legalábbis a másik részéről. :/ Azt konkrétan nem írtad le, hogy mit mondott miért szakított veled...Vagy oka sem volt rá, csak megunt?

Még jóhogy az ilyen már nem a barátod többé, jobb előbb megszabadulni az ilyen genyáktól már bocs.:s

2011. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Csak azért bánt, mert emiatt úgy érzem, nem jelentettem én az ő szemében semmi jót, csak ennyit... egy kis szerencsétlen csajszit, akit ki kell okítani, hogy szexel szép az élet igazán...


(amit nem is vonok kétségbe, de nekem még nem volt komoly olyan valakim, akivel meg tudtam volna tenni biztonságban, és jó szívvel...)

2011. ápr. 2. 12:28
 4/17 A kérdező kommentje:
Én többet akartam vele találkozni és beszélni (nagyon ritkán taliztunk), de ő nem. Nem kaptam tőle igazán normális válaszokat a miértekre, így nem is tudom leírni a konkrét okot.
2011. ápr. 2. 12:29
 5/17 anonim válasza:
Melyik egyetemre jársz?
2011. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
PTE, nem hiszem, hogy ez fontos.
2011. ápr. 2. 12:32
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos egyértelmű, hogy nem igazán számítottál neki:S Tudom, hogy rossz lehet neked, hogy így kihasznált ezt megértem.(egyébként én is szűz vagyok, úgyhogy márcsak ezért is megértem a helyzeted) Szerintem csak azért járt veled, mert szűz vagy. Plusz 5 hónapig voltatok együtt, gondolom nem nagyon tudott többet várni, na meg nem is akart túl gyakran találkozni veled.. Vannak ilyen szemetek, de túl kell rajtuk lépni valahogy. Biztos, hogy lesz olyan valaki aki igazán szeretni fog téged és nemcsak a szex miatt.
2011. ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Remélem...


Mondjuk ezzel se lenne semmi baj, amiket mondott, ha lenne mellette még valami jó, amire emlékezni tudok...


Mikor én kifejeztem neki az érzéseimet, hogy fontos nekem, megszerettem... stb. arra soha nem reagált semmit.

2011. ápr. 2. 12:36
 9/17 anonim válasza:
Ok. Nálunk is van egy lány, aki pont ilyen helyzetben van(ezek szerint nem te vagy az.)Ha eddig nem került rá sor, amíg szerettétek egymást, akkor mért a szakításnál kellene pótolni?
2011. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, arra gondolsz, hogy ha eddig sem mondott nekem semmit, ami az érzeémeire utal, akkor próbáljam racionálisan elfogadni, hogy ő ilyen, és pláne a szakításnál nem fogja bepótolni, erre gondolsz?


Mert ez így érthető nekem, csak nem tudom, így értted-e te is.

2011. ápr. 2. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!