Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet az ilyen pasi?

Figyelt kérdés
Minden meg van benne, azaz majdnem minden, amire a nők azt mondják, hogy "jó pasi".Értelmes, kedves, vicces, figyelmes, romantikus, szilárd, megbizható, erős jellem, aki még az ágyban is átlagon felül teljesit. Aki még sportos testtel is rendelkezik. Viszont nem vagyok egy tipikus diszkós diszgyökér ábrázattal megáldva, ami után a nők többsége epekedik. Eszméletlen nehéz kapcsolatot kialakitanom, eljutni egy nővel addig, hogy túllásson a külsőságen és felfedezze mi is rejlik bennem. Ha nagyritkán akad valaki, akkor persze jönnek a megdöbbenések és egy kis időre "jó pasinak" érezhetem magam én is. De addig, minden maga a pokol. Visszautasitások, mintha nem is vennének a nők emberszámba, mert "átlagos" vagy talán átlag alatti a külsőm. Az ilyen pasi mit tehet? Várjon mig valaki ráakad, miközben tudja, hogy ennél többet érdemel és ennél jobb pasi? Szemétség.
2011. ápr. 2. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem érdemelsz többet. Ez egy nagyon nagy tévedés. Azt kapsz, amit megérdemelsz. Ez mindig is így volt.

Teljesen fölösleges azzal érvelni, hogy minden megvan benned, ami a jó pasikban megvan. HA meglenne, nem lennének ilyen problémáid.

Nálam a gyengeség jele, ha valaki azt bizonygatja magáról, hogy jó. Miért, a többiek nem látják? (Ezzel nem azt mondom, hogy rosszat kell magadról mondani. Egyszerűen nem kell befolyásolni mások rólad alkotott véleményét.)


Ez nem szemétség. Jobb, ha elfogadod.

2011. ápr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ha átlag alatti a külsőd, akkor nagyon nagy mák kell ahhoz, h egyáltalán valaha bnőd legyen. Tapasztalat :(
2011. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sose, tényleg sose hidd el magadról, hogy ilyen meg olyan jó vagy, senki ne higyje ezt magáról, még az sem aki tényleg nagyon jó pasi, vagy nő, mert senki sem tökéletes.

Az ember hamar elszáll magától, főleg ha sokan mondogatják neki.

2011. ápr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Szóval, aki jól néz ki, el van eresztve pánzzel, de sik hülye, szemét a csajokkal és minden héten mást kefél és akkora az egója, hogy külön szék kell neki a diszkóban az megérdemli, hogy körülrajongják a nők és mindent megkajon, csupán azért, mert szerencséje volt és jó külsőt kapott? Ezt te sem gondolod komolyan. A másik meg nem én dicsérem magam, csak elmondom mások visszajelzéseit rólam. Annak ellenére, hogy néha elmondták ezt, nem vagyok elszállva, sőt egyáltalán nem tartom magam tökéletesnek belsőleg vagy ezekkel a tulajdonságaimmal. :)
2011. ápr. 2. 11:29
 5/6 A kérdező kommentje:
Arra a kérdésedre, hogy "a többiek ezt nem látják?", csak annyit, hogy hát nem. Mert nem is lehet. Odamész valakihez nem az fogja érdekelni, hogy te most kedves vagy, stb, hanem bejösz-e neki külsőleg vagy nem. Ha nem, volt már pár ilyen kérdés itt, kb szóba se állnak veled a nők, lehetsz akármilyen ember. Vagy másképp látod?
2011. ápr. 2. 11:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen pasi azt teheti, hogy latastol vakulasig elkezd dolgozni, lesz@rja, hogy kapcsolata legyen.

Összeszedi magat, karriert csinal es 30-40 evesen a 20 eves pipik szettart labakkal fognak körülötte repkedni.

2011. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!