Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép lehet egy macis pasi?...

Szép lehet egy macis pasi? Mit tehet széppé egy duci srácot?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
ha az arca helyes, és stílusosan, divatosan öltözködik,akkor nem gáz, csak ha elhanyagolja magát és igénytelen..(.de az utóbbi nem duci emberben is)
2009. ápr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem kimondottan tetszenek a duci pasik. Szerintem nagyon vonzó, és nagyobb biztonságban érzem magam egy termetes férfi mellett. Ráadásul nagyon kellemes hozzájuk bújni, olyan mint egy puha párna.
2009. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Az én férjem sem vékony. A vékony férfiak nekem nem tetszenek. A mackósabbak szerintem férfiasabbak és nagyobb biztonságban érzem magam mellette.
2009. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Az arca és a ruházata
2009. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

A kisugárzása is fontos, hogy legyen önbizalma.

Nekem nagyon tetszenek a nagydarab pasik!!

2009. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
77%
Ha szép az arca a szeme,jó a kisugárzása, és ezek mellett a belső tulajdonságai is megfelelőek a testi hibák szerintem észre sem vehetőek!!
2009. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem alapból egy pasi nem lehet szép... vagyis én ezt sose mondanám srácra. Egyébként, attól hogy maci, persze, lehet bármi. :)
2009. szept. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a vékonyak tetszenek.De sok nőnek meg a macik:)Nem vagyunk egyformák és ez a lényeg.
2009. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is sokkal férfiasabb, ha egy férfi mackósabb, de legalábbis nem vékony. :-) Ami miatt még jó, hogy a nők köztudomásúlag többet aggódnak a súlyuk miatt, és egy macis pasi mellett akkor is karcsúnak érezheted magad, ha épp van rajtad pár kiló plusz. Volt már kifejezetten sovány barátom, de 57 kilóval úgy éreztem magam mellette, mintha egy jólfejlett északi valkűr lennék...
2009. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Persze, hogy szép lehet : ) A kisugárzása, az arca, a mosolya, a lénye... Attól, hogy nem vékony, még lehet jó pasi. Ki mondta, hogy nem?!
2009. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!